KRS: 0000462235 | info@kociawyspa.org

Tiffany


Kasjo


Gabrynio


Mały, okrąglutki Gabrynio, trafił do nas z ulic Stalowej Woli. Zmęczony i głodny wołał o pomoc, aż w końcu ktoś zdecydował się go zabrać.

Kociak jest kochanym malcem, świetnie dogadującym się z rówieśnikami. Bardzo przytulasty i pełen miłości do człowieka.

Shori


Malutka Shori zamieszkiwała działki w Stalowej Woli. Nie wiadomo czy była tam porzucona, czy została urodzona przez bezdomną matkę. Koteczka znaleziona została ewidentnie chora i słaba. Próbowała zdobyć jedzenie, lecz karmicielka nie mogła nic poradzić na to, że była przeganiana przez silniejsze i większe koty. W końcu udało się ją złapać. W lecznicy ze strachu pogryzła Panią Weterynarz… Była przerażona i wciskała główkę w róg transporterka. Niestety, całe jej dzieciństwo to głód i przerażenie. Kotka wygląda na kociątko co spowodowane jest niedożywieniem i prawdopodobnie chorobą… Badania krwi są nienajlepsze i co jest najbardziej niepokojące, z każdym dniem ma coraz głębszą anemię. Bardzo chcemy dać tej skrzywdzonej, niewinnej istocie szansę na życie. Shori (z jap. zwycięstwo), zaczęła już mruczeć na kolanach i powoli się do nas przekonuje.

Badi


Badi błąkał się po jednym z osiedli aż 3 tygodnie. Nie wiadomo skąd przyszedł i czy został porzucony. Łagodny, grzeczny, spokojnie czekał na jedzonko każdego dnia. Został przebadany weterynaryjnie i zaszczepiony.

Badi lubi zamieszanie, kocha zabawy, jest ruchliwy i ciekawski. Wciąż bawi się jak mały kociak, najbardziej uwielbia wędkę z piórkami. Lubi też kocie towarzystwo, choć młode kociaki często go drażnią, najczęściej bawi się z Dzikusiem. Przy głaskaniu wykłada się na podłodze i mruczy.

Szuka domu z Dzikusiem lub do dokocenia.