Bardzo pilnie potrzebna pomoc dla kotki po wypadku!!! Chmurka – bo tak ją nazwaliśmy


EDIT: z uwagi na panującą u nas epidemię panleukopenii i kalicywirusa, a także powikłania po zabiegu, kotka została odebrana przez znalazców, którzy podejmą się jej opieki w domu.
Na dzień dzisiejszy, kotka przeszła operację drutowania szczęki i zabieg sterylizacji. Wdrożono też leczenie oczu i górnych dróg oddechowych.

Bardzo pilnie potrzebna pomoc dla kotki po wypadku!!!

Chmurka – bo tak ją nazwaliśmy, została znaleziona w stanie agonalnym na jednej z wsi. Ma połamane kości pyszczka i wymaga operacji. Dodatkowo, jej stan ogólny jest wręcz dramatyczny – oczka są zaklejone ropą, w uszach tony świerzbowca. Koteczka jest zapchlona i ma anemię 🙁 Jej stan musiał być bardzo zły jeszcze długo przed wypadkiem, w wyniku którego doznała wszystkich złamań,

W chwili obecnej walczymy w naszej Kociarni z panleukopenią i kalicywirusem, ale jak nam powiedziano – nie ma dla niej miejsca nigdzie i jeśli my jej nie weźmiemy – nikt nie weźmie.

Musimy ją ratować… otoczyć opieką i zabezpieczyć przed wirusami (kosztowna surowica).

W tej chwili, nawet jedzenie sprawia jej trudność – złamana żuchwa powoduje silny ból i niemożność spożywania stałych posiłków.

Konsultacji wymagają też jej oczka i konieczna będzie wizyta u okulisty w Lublinie.

Bardzo prosimy o pomoc w ratowaniu tej biednej, poszkodowanej przez los kotki.

Dane do przelewów:
26 1090 2750 0000 0001 2134 8540 (w tytule: Chmurka)
lub:
Paypal: info@kociawyspa.org
https://www.ratujemyzwierzaki.pl/ranna-chmurka-czeka-na-pomoc

Źródło: