KRS: 0000462235 | +48 502 377 989 info@kociawyspa.org

Do adopcji


Eleni


Sylwana


Kudłata


Ta puchata kulka, na pierwszy rzut oka wydawała się zdrowa i w świetnej kondycji. Jej grube futerko skrywało jednak istny dramat… począwszy od złogów zaschniętych odchodów i odparzeń na skórze w okolicach ogonka, poprzez jeden wielki kołtun na całym ciele, całe rodziny kleszczy o takich rozmiarach, jakich nie widzieliśmy do tej pory, aż po stan zapalny skóry. Kotka po ogoleniu i kąpieli w specjalnym szamponie, okazała się wręcz zagłodzona 🙁 Pochłania obecnie wszystko co dostaje pod nosek, co oznacza, że nie umiała sobie poradzić na wolności i zdobyć jedzenia.
Obecnie dochodzi do siebie w klatce, ale inne koty bardzo ją stresują.
Wieści od Kudłatej… nadal nie jest dobrze 🙁 Mimo leczenia, kotka nadal ma uporczywe biegunki i zapalenie skóry, a z bólu nie daje się dotknąć. Możliwe, że konieczna będzie hospitalizacja.

Lusia


Wiek: ok. 7 miesięcy

Kotka jest bardzo delikatna, uwielbia bawić się i przytulać do człowieka. Kiedy się wtuli usypia swoim mruczeniem. Nie z każdym kotem się dogaduje, więc szuka domu jako jedynaczka lub do spokojnego kota.

Werka


Przesympatyczna i grzeczna kotka w wieku około 2 lata. Znaleziona została na terenie Stalowej Woli, gdzie prosiła przechodniów o uwagę.

Koteczka może być jedynaczką lub mieszkać z kocim towarzyszem.

Rudka


A ja jestem Rudka. Na razie nie jestem jeszcze zbyt ładna, ale Pani powiedziała, że w fundacji zrobię się taka ładna jak inne kotki 🙂 Jestem coraz odważniejsza i ładnie korzystam z kuwety.

Rozalia


Wiek: ok. 3 miesiące

To kociątko pojawiło się u nas po kilkudniowym pobycie w szpitaliku. Udało się umieścić je w domu tymczasowym, razem z innym kociakiem z interwencji. Maleństwo urodziło się na terenie jednego z przedszkoli, jako dziecko dzikiej kocicy.
Samo też jest jeszcze nieco płochliwe, ale jesteśmy na dobrej drodze do oswojenia 🥳
Wkrótce do adopcji.

Grid


Grid jest wyjątkowo ruchliwym i ciekawskim kotkiem. Jest wszędzie, bawi się wszystkim i z wszystkimi. Wymaga kociego młodego towarzystwa.

Morelka


Wiek: ok. 4 miesiące

Morelka to kilkutygodniowe maleństwo, które jest u nas karmione buteleczką. Wymaga póki co intensywnej opieki, gdyż cierpi na biegunki . Niemniej jednak, humor jej dopisuje 🙂 Jest towarzyska, biegnie zawsze tam gdzie zamieszanie i lubi straszyć duże koty swoimi pokaźnymi rozmiarami 🙂

Morelka będzie do adopcji we wrześniu.

Rebeka


Wiek: ok. 4 miesiące

Kotka trafiła do jednego z naszych zaprzyjaźnionych domów tymczasowych, jakiś czas temu. Kotka ewidentnie domowa, zna ludzi i uwielbia być przytulana… za to z chorobą sierocą, co świadczy że została odebrana od mamusi zdecydowanie za wcześnie, a następnie porzucona 🙁 Kto pokocha i da cudowny dom?
Wymagane kocie towarzystwo i dom niewychodzący.