KRS: 0000462235 | +48 502 377 989 info@kociawyspa.org

Do adopcji


Miluś


Wiek: ok. 4 miesiące

Kotek kręcił się po okolicy szukając swojego miejsca. Boi się gwałtownych ruchów i dźwięków. Był chudy i ze świeżbem w uszach. Głaskany zamienia się w bardzo kochanego pieszczoszka

Bob


Wiek: ok. 3 miesiące

Kociak razem z innym przybłędą podróżowali po działkach, zagubieni, godni i zmarznięci. Oboje domagają się człowieka. Bob jest nieśmiały, chodzi za swoim starszym kolegą. Do oddania z Jayem

Jay


Wiek: ok. 5 miesięcy

Kociak razem z innym przybłędą podróżowali po działkach, zagubieni, godni i zmarznięci. Oboje domagają się człowieka. Jay jest bardzo otwarty na ludzi. Do oddania z towarzyszem Bobem

Hugo


Wiek: ok. 1 miesiące

Plamka


Wiek: ok. 5 miesięcy

Kotka jest bardzo żywiołowa, ale wymaga dużo cierpliwości, ma złe nawyki behawioralne jak gryzienie rąk. Prawdopodobnie źle się z nią bawiono lub wychowywała się sama. Pracujemy nad jej zachowaniem, przyjmujemy zgłoszenia tylko osób chcących się podjąć pracy nad charakterną kotką.

Sejfi


Wiek: ok. 5 miesięcy

Kociak został znaleziony pod galerią VIVO. Szuka do domu stałego lub tymczasowego. Jest bardzo przyjazna do ludzi, mruczy po dotchnięciu. I gania za myszką (kursorem).

Ila


Migotek


Poznajcie Migotka 😻 Migotek jest niesamowicie przyjaznym kocurkiem, który przyjechał do nas ze Stowarzyszenia Chrońmy Zwierzęta w Tarnobrzegu.
Jest on nosicielem kociej białaczki (bezobjawowym) i może mieszkać wyłączenie z innymi kotkami Felv+ lub jako jedynak.
Zgodziliśmy się przyjąć go pod nasze skrzydła, gdyż w schronisku musiałby być zamknięty w klatce, dla bezpieczeństwa innych kotów.
Zachęcamy do adopcji „plusików”, mają one dużo mniejsze szanse na adopcję, a często białaczka aż do końca nie daje objawów.
Migotek zachwycił nas swoim niesamowitym charakterem. Jest wyjątkowo proludzki, łagodny i bardzo mądry

Freddy


Pori


Podczas interwencji wyciągania stada kociaków z piwnicy udało się znaleźć chętne osoby do wzięcia kilku kociąt. Pozostała część nie ma perspektyw na jakąkolwiek poprawę swoich warunków. Są zarobaczone, chude, wymagają pilnie pomocy weterynaryjnej. Również dorosłe kotki tam przebywające czekają na ratunek.

Koci dramat skończył się dla trzech kotów z piwnicy. Dwa dorosłe trafiły do nas, zaś jedno maleństwo do domu stałego. Cała reszta: 8 maluszków i nie wiadomo jak wiele dorosłych, nadal czeka w piwnicy – głodna i bez dostępu świeżego powietrza i światła dziennego.