KRS: 0000462235 | +48 502 377 989 info@kociawyspa.org

Do adopcji


Wuzetka


Olek


Kremówka


Kotka była bardzo zaniedbana, cierpiąca na koci katar, nie jest dzika i ewidentnie została tam porzucona. Jak się okazało, kotka jeszcze do niedawna musiała karmić młode, ale przynajmniej od paru dni nie karmiła, nie chciała też szukać młodych.

Koda


Wiek: ok. 2 miesiące

Przestawiam małego łobuziaka, który ma dwa miesiące a na imię mu Koda :). Jest zaszczepiony i odrobaczony. Chłopak jest rozbrykany, uwielbia zabawy, wszędzie go pełno. Lubi też drapanie za uszkami i całuski po nosku ;). Ma jednak tendencje do podgryzania rąk i stóp, jednak robi to delikatnie, to jest dla niego jakaś forma zabawy, absolutnie nie robi tym krzywdy i nie jest to bolesne.

Kaufik


Błąkał się przy kauflandzie, gdzie zabezpieczyli go w sklepiku zoologicznym wewnątrz (dziękujemy!). Kociak jest przyjazny i ufny.

Benia


Beza


Wiek: ok. 1 lata

Mały rozbrykany kociak szuka troskliwej opieki. Uwielbia się bawić z kotami. Przychodzi na noc pomruczeć. Kotka jest odrobaczona i po pierwszym szczepieniu.
Szukamy jej domu stałego niewychodzącego, koniecznie z drugim kotem.

Felixa


Kotek trafił do nas z ranną łapką i prawdopodobnie przetrąconym kręgosłupem. Kotka ma złamany ogon i wybitą łapkę ze stawu biodrowego, została zoperowana i dochodzi do siebie. Jest bardzo przyjazna i łagodna.

Speedy


Wiek: ok. 3 miesiące

Taki maluszek trafił pod naszą opiekę. Jest rozbrykanym urwisem, który kocha zabawy, ciągle biega i szaleje z zabawkami. Lubi też czasem poleżeć i pomruczeć.

Tulisia