KRS: 0000462235 | info@kociawyspa.org

Do adopcji


Erika


Zorro


Pyza


Moli


Wiek: ok. 3 miesiące

Maleństwo przebywało na zakładzie przemysłowym. Jest jeszcze trochę dzikawa, ale pomału się otwiera, nieśmiała i bojaźliwa, a mruczy i łasi się do ręki. Umie korzystać w kuwety

Kostek


Kostek jest młodym kociakiem, który został komuś przerzucony przez ogrodzenie posesji, gdzie był jeszcze bardzo malutki. Dorasta w domu tymczasowym, w otoczeniu kociaków. Z każdym dogaduje się świetnie, a w ramionach opiekunki pięknie mruczy. Jest kotkiem radosnym, żywiołowym, lecz jednocześnie kompletnie bezproblemowym i ułożonym.

Do pokochania od zaraz 🙂

Banksy


Wiek: ok. 3 miesiące

Kocie dziecko znalezione błąkające się zupełnie samo. Kociak jest niezwykle słodki i kochany. Uwielbia inne koty i człowieka. Szukamy mu domu z kocim towarzyszem. Niewychodzącego.

Gabrynio


Wiek: ok. 3 miesiące

Mały, okrąglutki Gabrynio, trafił do nas z ulic Stalowej Woli. Zmęczony i głodny wołał o pomoc, aż w końcu ktoś zdecydował się go zabrać.

Kociak jest kochanym malcem, świetnie dogadującym się z rówieśnikami. Bardzo przytulasty i pełen miłości do człowieka.

Bożenka


Wiek: ok. 2 miesiące

Bożenka została znaleziona na budowie w Stalowej Woli. Nigdzie nie było jej mamusi, więc została zabrana do lecznicy, a stamtąd prosto pod nasze skrzydła. Maleństwo jest rezolutne, gadatliwe i odważne 🙂 Jest bardzo drobniutka, lecz kiedy sobie podje, ma nieproporcjonalnie wielki brzusio 🙂

Szuka domu z innym kociakiem. Niewychodzącego.

Kenia


Kenia to wyjątkowo piękna kotka, która przez długi czas błąkała się po ulicach Stalowej Woli. Chwilę pomieszkiwała na klatce schodowej, z której została przegoniona, chowała się pod samochodami, a raz została pogoniona przez psa… W końcu została złapana i trafiła do nas. Wyróżnia się niesamowicie pięknymi miodowymi oczkami, którymi patrzy na człowieka z uwielbieniem <3 Kotka nie odnajduje się w dużym gronie kotów, jaki mamy w kociarni. Idealnie odnajdzie się jako kocia jedynaczka.
Jej piękne, miodowe oczyska potrafią rozkochać w ułamku sekundy, a wspaniały charakter sprawia że będzie przyjaciółką i członkiem rodziny.
Szukamy jej domu niewychodzącego.

 

Gwiazdeczka


Wiek: ok. 3 miesiące

Gwiazdeczka na początku była wystraszona, ale po pewnym czasie zaczęła głośno mruczeć w ramionach wolontariuszki.