+48 502 344 095 info@kociawyspa.org | kociawyspa@gmail.com

Aktualności


Na domy czeka jeszcze rodzeństwo: Gizmo (biało – bury), Jimin, Suga i Cookie (buraski) – czyli 4 przeurocze i wyjątkowo rozmruczane kocie nastolatki :) Kociaki na widok człowieka wpadają w wibracje, które potrafią poruszyć górę lodową, a po chwili przebywania z nimi, można poczuć się wręcz jak w ulu :) Kocurki, jak większość młodziaków, wymagają kociego towarzystwa

Na domy czeka jeszcze rodzeństwo: Gizmo (biało – bury), Jimin, Suga i Cookie (buraski) – czyli 4 przeurocze i wyjątkowo rozmruczane kocie nastolatki 🙂 Kociaki na widok człowieka wpadają w wibracje, które potrafią poruszyć górę lodową, a po chwili przebywania z nimi, można poczuć się wręcz jak w ulu 🙂
Kocurki, jak większość młodziaków, wymagają kociego towarzystwa. Najchętniej wypuścimy je w świat w „dwupakach”, choć po ich poznaniu, ciężko odmówić sobie „czteropaku” 🙂

Ps. Zdjęcia są autorstwa utalentowanej Edyty Szewczyk i stanowią przedsmak naszego nowego kalendarza 🙂

Źródło:

Wszystkie Ciocie i Wujków pozdrawia Sonia – nasze maleństwo uwolnione ze słoika

Wszystkie Ciocie i Wujków pozdrawia Sonia – nasze maleństwo uwolnione ze słoika. Koteczka po początkowym załamaniu się jej stanu zdrowia, doszła już do siebie i powoli zaczyna rozglądać się za domkiem.
Mała potrzebuje domu spokojnego i chętnego do oswajania. Konieczne kocie towarzystwo.

Źródło:

Zapewne każdy z Was niejednokrotnie zastanawiał się, jak powstaje confetti

Zapewne każdy z Was niejednokrotnie zastanawiał się, jak powstaje confetti. Aby zaspokoić Waszą ciekawść, prezentujemy filmik z Ryśkiem w roli głównej, obrazujący skomplikowany proces produkcji confetti.

Confetti!!!

Zapewne każdy z Was niejednokrotnie zastanawiał się, jak powstaje confetti. Aby zaspokoić Waszą ciekawść, prezentujemy filmik z Ryśkiem w roli głównej, obrazujący skomplikowany proces produkcji confetti.

Opublikowany przez Fundacja Kocia Wyspa Wtorek, 13 listopada 2018

Źródło:

Kto zna Kajtusia osobiście, ten wie czym wyróżnia się spośród innych kotów

Kto zna Kajtusia osobiście, ten wie czym wyróżnia się spośród innych kotów…
Kajtuś jest ok. 4,5 – miesięcznym kocurkiem i wyjątkowym przytulaskiem, który wskakuje człowiekowi na ramiona, przytula się całym ciałem i ssie swoją łapkę. Jest to przejaw choroby sierocej. Kajtuś z pewnością był zabrany od mamusi zdecydowanie za wcześnie. Teraz bardziej niż inne koty potrzebuje bliskości i uwagi. Dlatego chcielibyśmy znaleźć dla niego dom, gdzie opiekun będzie miał dla niego czas, a pod nieobecność człowieka, będzie mógł wtulić się w innego kotka.

Źródło:

Kochani! Kontynuujemy zbiórkę środków, na szóstkę zabiedzonych i chorych kociaków

Kochani! Kontynuujemy zbiórkę środków, na szóstkę zabiedzonych i chorych kociaków. Z radością informujemy, że jeden z nich – Puszek – pojechał do nowego domu i ma od teraz wspaniałą opiekę. Pozostałe kociaki są jeszcze na leczeniu u nas. Tygodniowy zapas preparatów do oczu Jacka to koszt około 80 zł. Maluszek wciąż boryka się z infekcją, a oczko ropieje. Dzięki Waszym dotychczasowym wpłatom udało się opłacić ich pierwsze szczepienie. Zbieramy na drugie…które jest równie ważne i musi być wykonane, kiedy tylko maluszki będą w pełni zdrowe. Ponadto, weterynarze zalecają wzmacniać je preparatami na odporność, a te przy takiej ilości kociaków idą jak woda.
Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej zbiórce:
https://przyjacielskadlon.pl/kociapomoc/szesc-kociakow

Źródło:

Ogromne podziękowania dla Szkoły Podstawowej nr 4 w Sandomierzu za kolejną przeprowadzoną dla nas (i nie tylko) zbiórkę

Ogromne podziękowania dla Szkoły Podstawowej nr 4 w Sandomierzu za kolejną przeprowadzoną dla nas (i nie tylko) zbiórkę. Dzięki Waszej darowiźnie, możemy zrobić zapas karmy dla naszych kotków – a tego w tej chwili bardzo nam brakowało.

Źródło:

Rudi po raz drugi <3

Rudi po raz drugi <3

Jesienny relaksik 🙂

Rudi po raz drugi <3

Opublikowany przez Fundacja Kocia Wyspa Poniedziałek, 12 listopada 2018

Źródło:

Spójrzcie w te oczka i spróbujcie wytłumaczyć, że jeszcze nie ma dla niej domu ;) Klara poleca się do adopcji

Spójrzcie w te oczka i spróbujcie wytłumaczyć, że jeszcze nie ma dla niej domu 😉
Klara poleca się do adopcji.
Została nam oddana z powodu problemów behawioralnych, wynikających z wychowywania się bez innych kotów. Na szczęście, po kilku tygodniach w fundacji i ciągłym kontakcie z innymi futrzastymi, malutka jest kocim ideałem 🙂

Źródło:

Długi weekend :)

Długi weekend 🙂

Źródło:

Na najwspanialszy dom na świecie czeka nasz Rudi

Na najwspanialszy dom na świecie czeka nasz Rudi. Okrągły rudasek bez ogonka, o rozmarzonym spojrzeniu i uroczym różowym nosku kradnie serca wszystkich. Jest wyjątkowym smakoszem surowego mięsa, a jego głównym hobby jest mizianie się z człowiekiem. Grzeczny, spokojny, świetnie dogaduje się z innymi kotami.
Szuka domu na terenie miasta Stalowa Wola lub okolic (bardzo źle znosi jazdę samochodem).

Źródło: