KRS: 0000462235 | +48 502 377 989 info@kociawyspa.org

Aktualności


Dla tych, którzy mają problem z kocim załatwianiem się poza kuwetkę

Dla tych, którzy mają problem z kocim załatwianiem się poza kuwetkę.
W razie gdyby standardowe rozwiązania nie pomogły, zachęcamy do konsultacji u behawiorysty.
https://www.koty.pl/dlaczego-kot-sika-na-lozko/?fbclid=IwAR0QJghDaD_x4w-dD-_Qx7itz1AU2Gl1OT_WSfAudG2VJEw7CxoDVcnTu7E

Źródło:

Skrzacik to kotek, który przeżył koszmar

Skrzacik to kotek, który przeżył koszmar. Jego opiekuna odnaleziono dopiero kilka tygodni po śmierci. Przez ten cały czas Skrzat nie miał opieki i z głodu jadł śmieci, które pachniały mu jakkolwiek jedzeniem.
Po tym, jak trafił do nas, dochodził do zdrowia bardzo długo. Dopiero po kilku miesiącach zaczyna przypominać kotka i przy głaskaniu go po grzbiecie nie czujemy każdej kostki.
Nie służy mu życie w stadzie, dlatego szukamy mu troskliwych i wyrozumiałych opiekunów o wielkich sercach, aby odtąd jego doświadczenia były już tylko dobre.

Źródło:

Te dwa okruszki, zostały znalezione w ubiegłym tygodniu

Te dwa okruszki, zostały znalezione w ubiegłym tygodniu. Miały dużo szczęścia, że trafiły do troskliwego domu tymczasowego, gdzie uczą się dobrych manier i korzystają z wielu rąk do głaskania oraz pełnych misek.
Są to dwa około 2 – miesięczne kocurki – Bąbel i Dolek 🙂
Wczoraj zostały zaszczepione i powoli rozglądają się za domem – najchętniej wspólnym, gdyż kiedy tylko jedno znika, drugie gorączkowo go poszukuje <3

Źródło:

Oto dlaczego tak chętnie oddajemy kociaki do adopcji w tzw

Oto dlaczego tak chętnie oddajemy kociaki do adopcji w tzw. „dwupakach”. Einar i Decybel to dwie sierotki, które poznały się w domu tymczasowym. Pasują do siebie zarówno pod względem charakterów, jak i rozmiarów 😻 mając tych dwóch gagatków w domu, można śmiało zrezygnować z netflixa, gdyż zapewniają za darmo całe mnóstwo wrażeń 😉

Źródło:

Uwaga działki Stalowa Wola

Uwaga działki Stalowa Wola! Zaginęła czarna w białe plamki kotka, wyrwała się ze smyczy na terenie działek idących w kierunku Mostostalu. Kotka jest bardzo wystraszona nowym miejscem. Reaguje na imię Kredka. Kto widział jest proszony o kontakt: 600196272

Źródło:

Tego uroczego szkraba ogłaszaliśmy w ubiegłym tygodniu

Tego uroczego szkraba ogłaszaliśmy w ubiegłym tygodniu. Porzucona na jednym z osiedli, pełna kleszczy, wystraszona i głodna… bała się nawet uciekać.
Teraz to już zupełnie inny kotek. Pita – bo tak dostała na imię, rośnie sobie zdrowo pod troskliwą opieką jednej z naszych wolontariuszek – Anety, i już za kilka dni będzie gotowa do adopcji.
Ostrzegamy tylko osoby, które nie mogą za dużo słodyczy 😜

Źródło:

Bardzo dziękujemy centrum dietetyki Naturhouse w Stalowej Woli za pomoc finansową dla naszych kociaków w tym trudnym dla nas czasie

Bardzo dziękujemy centrum dietetyki Naturhouse w Stalowej Woli za pomoc finansową dla naszych kociaków w tym trudnym dla nas czasie.
W lokalu Naturhouse przy Okulickiego 93, stanęła też nasza puszka. Jeśli ktoś chciałby nas wesprzeć w tej formie, zapraszamy 😻

Źródło:

Grzecznościowo: „Przepiękna kociczka szuka domu

Grzecznościowo:
„Przepiękna kociczka szuka domu! Jej braciszek i siostrzyczka znaleźli już swoje nowe rodziny. Może i dla niej znajdzie się kochający człowiek???

Mama kotków została wyrzucona i okociła się u nas na podwórku. Kotka jest zdrowa odrobaczona ładnie je wszystko. Jest skora do zabawy i psot 🙂 Gwarantuje dowóz do nowego domku oraz zwrot kosztów sterylizacji kotki nowym właścicielom. Zależy nam na czasie ponieważ mamy dwa psy które nie tolerują kotów… I sytuacja jest naprawdę ciężka. W razie pytań prosimy o kontakt 799800862”

Źródło:

Kochani

Kochani!!
Przypominamy o naszej zbiórce na szczepienia kociaków. Część już udało się zaszczepić, lecz niestety nasza trudna sytuacja finansowa uniemożliwia nam zakupienie takiej ilości szczepionek, jaką potrzebujemy, aby zabezpieczyć wszystkie.
https://pomagam.pl/szczepimy-kociaki

Źródło:

Te urocze kruszynki już lada moment będą gotowe do adopcji

Te urocze kruszynki już lada moment będą gotowe do adopcji. Kociaki zostały zabrane razem ze swoją mamusią z jednego z osiedli w Stalowej Woli i rosną sobie w domu tymczasowym, pod troskliwą opieką 😻 Odrobaczone i zaszczepione.
Do adopcji w dwupakach albo do domów z kocim towarzystwem.

Źródło: