Bardzo pilnie potrzebujemy pomocy


Bardzo pilnie potrzebujemy pomocy!!!

Jesteśmy w trakcie przeprowadzania dużej interwencji okolicach Stalowej Woli.

W starym domu i wokół niego zamieszkuje około 15-16 kotów. Ile dokładnie? Nie wiemy. Narazie udało się złapać 11, z których część pojedzie do Fundacji Felineus w Rzeszowie.

Koty są zagłodzone, część wyłysiała z niedożywienia, część nie ma oczu, jeden kociak jest całkowicie niewidomy.

Większość to młodziaki w wieku od 4 miesięcy do 1 roku. Jednak kotka jest w tak złym stanie, że poroniła już w naszej fundacji.

Tych w najgorszym stanie nie zastaliśmy w dniu dzisiejszym, dlatego w kolejnych dniach nasi wolontariusze będą tam jeździć i szukać. Właściciel domu twierdzi, że jeden z kotków nie żyje, ale będziemy to ustalać w naszych dalszych czynnościach.

Niestety postawa pana domu, zależy od humoru i zapewne ilości wypitego alkoholu, stąd samo przeprowadzenie interwencji jest dość trudne, a my chcemy uniknąć wzywania policji. Koty niestety przy większym zamieszaniu po prostu uciekają.

Prosimy o pomoc dla nas i (w odrębnej zbiórce) dla Fundacji Felineus, która w tym trudnym czasie zgodziła się przyjąć od nas połowę kotków <3 Link do zbiórki w komentarzu do posta. Nr konta: 26 1090 2750 0000 0001 2134 8540 (dla kotów z interwencji).

Źródło: