KRS: 0000462235 | info@kociawyspa.org

Szkrabik


Aisha i jej przybrany synuś Szkrabik, pilnie szukają domu stałego lub tymczasowego. Kotka niemal od początku zaczęła matkować dzieciakowi, a nawet dostała mleka 💗 Uznaliśmy więc, że nie powinniśmy ich rozdzielać, tym bardziej , że Szkrabik ma dopiero 10 tyg.

Murzynek


Murzynek to mały kotek, znaleziony jako 3 tygodniowe kociątko bez matki, wykarmiony butelką przez dwoje wspaniałych ludzi, trafił do wolontariuszki na tymczas.  Murzynek jest rezolutnym kociakiem, wszędzie go pełno, jest ciekawski lubiący zabawy. Ciężko mu usiedzieć w miejscu. Je za dwóch, nie jest to na pewno kotek nakolankowy. Lubi zarówno człowieka jak i koty. Jest zaszczepiony, odrobaczony.
Szukamy mu opiekuna doświadczonego w opiece nad najmniejszymi kotkami. Koniecznie domu odpowiedzialnego, niewychodzącego, z innymi kotami (najchętniej takimi, które wychowają tego małego brzdąca).

Anabella


Ta kotka została w życiu zupełnie sama. Jej Pani już nie wróci do domu, a jej rodzina przypięła jej łatkę agresywnej i problemowej. Trafiła do gminnej przechowalni bez wolontariatu, gdzie nikt jej nie głaskał, a dotykano jej w grubych rękawicach…na wszelki wypadek.

Kiedy dowiedzieliśmy się o tej smutnej historii, postanowiliśmy zabrać tą nieszczęśliwą kocią istotę i dać jej szansę.

Kotka nie jest agresywna, daje się głaskać, mruczy zadowolona, wymaga jedynie wyrozumiałości.

Szukamy jej spokojnego domu stałego lub tymczasowego. Wdzięczność i miłość w akompaniamencie kociego mruczenia, gwarantowane.

Lora


Lora to kotka o wyjątkowej urodzie i niezwykle ugodowym i przyjaznym charakterze. Od pierwszych dni w kociarni była relaksowana i bardzo dobrze dogadała się ze wszystkimi kotami.
Została znaleziona wygłodzona i zmarznięta na terenie Stalowej Woli. Była ewidentnie zaniedbana, więc z pewnością nigdy nie zaznała dobrej, troskliwej opieki. Teraz jest już po badaniach, szczepieniach i zabiegu sterylizacji.
Kotka może być zarówno z innymi zwierzętami, jak i sama.
Z pewnością odwdzięczy się nowym Opiekunkom i obdaruje ich prawdziwym kocim uczuciem ❤️

Bodzia


Bodzia przez wiele miesięcy żyła pod gołym niebem, na cmentarzu w okolicach Stalowej Woli. Była dokarmiana, lecz nie udało się znaleźć jej schronienia. W końcu trafiła do nas…późną jesienią, bardzo chora.

Kotka lubi spokój i towarzystwo człowieka. Idealna jako kocia jedynaczka do domu bez dzieci.

Zapewni miłe towarzystwo bez narzucania się, rozrabiania i hałasowania 🙂 Taka idealna kocia przyjaciółka.

Rudingo


Kocurek jest towarzyski, zabawowy i sympatyczny. Lubi towarzystwo ludzi, na ogół dogaduje się z innymi kotami. Szukamy dla niego kochającego domu i opiekunów, którzy będą mogli mu poświęcać czas na głaski i zabawę 🙂
Wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony.