KRS: 0000462235 | info@kociawyspa.org

Cynamonka


Felek


Leon i Felek to dwa cudowne malutkie kocurki które zostały uratowane z bardzo złego miejsca. Są bardzo zabawowe jak to malutkie kociaki i bardzo ze sobą zżyte. Szukamy im domu nie wychodzącego – najlepiej razem. Maluszki są już odrobaczone i zaszczepione.
Mały Feluś jest typowym przykładem kota, który próbuje oszukać przeznaczenie. Najpierw wygrał z bezdomnością, później udało mu się opuścić gminną przechowalnię, zachorował na panleukopenię a wkrótce po tym na bardzo ciężką postać kociego kataru. Mimo że to jest najsłodsza istota na kuli ziemskiej, los go nie oszczędza… i kiedy już wydawało się, że limit nieszczęść przypadających na jedną kocią duszyczkę się skończył – Feluś przyjechał do nas ciężko chory. Ma płyn w brzuszku, głęboką anemię, zmierzwioną sierść, brak siły i brak apetytu. To kolejny FIP, który musimy pokonać, bo inaczej pękną nam serca 🙁
Feluś, mimo ogromu cierpienia, jakiego doświadczył jest cudownym miziakiem, który najchętniej bez przerwy tuliłby się do ludzi lub innych kotów <3 Kochani! My musimy o niego zawalczyć. I nie mamy zbyt wiele czasu.