KRS: 0000462235 | info@kociawyspa.org

Halinka


Halinka to jedna z najsłodszych kotek jakie w życiu widzieliśmy. Została znaleziona na targu gdzie wpakowała się sprzedającym do pudełek i słodko ugniatała. Niestety wszyscy musieli się już zbierać do domu a kotka zostałaby sama. Zabraliśmy ją do fundacji gdzie od pierwszych chwil mruczała i cieszyła się na widok opiekunów. Kotka ma w sobie tak ogromne pokłady miłości, że aż trudno uwierzyć że los skazał ją na tułaczkę i głód.
Teraz szukamy jej najlepszego domu na świecie.
Halinka świetnie dogaduje się z innymi kotami, dlatego najlepszy będzie dom z co najmniej jednym kocim towarzyszem. Myślimy jednak że odnajdzie się również, jako kocia jedynaczka, w domu gdzie będzie miała bardzo dużo uwagi ludzi.

Bounty


Lola


Lola to wspaniała kilkuletnia kotka która została do nas przyjęta podczas jednej z większych interwencji. Mimo że sama nie miała dzieci, matkowała wszystkim naszym osieroconym kociakom, wyręczając nas przy tym z dodatkowych godzin, spędzonych na tuleniu kocich dzieci.
Kotka uwielbia ludzi i podczas dyżurów wciąż szuka kontaktu. Jest przy tym bardzo delikatna i nienachalna. Zwykle podchodzi i sama się przytula, nie oczekując nawet większej uwagi 😻
Proponowaliśmy ją już wielu osobom które przychodziły do nas adoptować kota, jednak zwykle nie była nawet brana pod uwagę.
Trudno nam zrozumieć dlatego ta cudowna, kochająca kotka jest wciąż niewidzialna.
Może jest wśród was ktoś, komu właśnie serce mocniej zabiło?

Bożenka


Bożenka została znaleziona na budowie w Stalowej Woli. Nigdzie nie było jej mamusi, więc została zabrana do lecznicy, a stamtąd prosto pod nasze skrzydła. Maleństwo jest rezolutne, gadatliwe i odważne 🙂 Jest bardzo drobniutka, lecz kiedy sobie podje, ma nieproporcjonalnie wielki brzusio 🙂

Szuka domu z innym kociakiem. Niewychodzącego.