KRS: 0000462235 | info@kociawyspa.org

Biszkopt


Kto pokocha Biszkopta? Kocurek trafił do nas od Pani Basi – karmicielki, która zajmuje się około setką kotów na działkach w Stalowej Woli.
Pani Basia zauważyła, że ten piękny biszkopcik o aksamitnym futerku, jest oswojony, lgnie do ludzi i kompletnie nie radzi sobie na wolności. Musiał to być dla niego ogromny dramat, kiedy został tam wyrzucony. Dodatkowo kocurek mocno się pochorował…smarkał, kichał i miał czerwone oczka 🙁
Teraz jest już bezpieczny i czeka na dom.
To wspaniały, przyjazny i łagodny chłopczyk.

Lucas


Otrzymaliśmy telefon od człowieka, który oznajmił, że chce oddać nam kota. Kotek należał do jego zmarłego sąsiada i w zimne dni szukał pomocy u ludzi.
Człowiek ten postawił sprawę jasno: mamy czas do 12, żeby go zabrać. W innym wypadku wywiezie go 20 km od domu, aby kotek nie wrócił.
W obliczu takiego podłego szantażu, mimo iż z szantażystami zwykle nie rozmawiamy, postanowiliśmy zabrać kotka. Nie możemy pozwolić, aby został wywieziony, gdyż w mrozy nie przeżyje w obcym miejscu. Kotek jest uroczym, spokojnym kocurkiem, chętny na pieszczoty.
Kocurek jest wyjątkowo pięknym marmurkowym kawalerem. Świetnie dogaduje się z innymi kotami, a w stosunku do ludzi jest wyjątkowo kochany i przyjazny.
Zwraca szczególną uwagę wszystkich odwiedzających naszą fundację ze względu na piękne ufne oczka i cudowne umaszczenie.
Szukamy mu domu niewychodzącego, najlepiej z kocim towarzyszem ❤️