KRS: 0000462235 | info@kociawyspa.org

Rudka


Rudka to przemiła, spokojna koteczka urodzona w lecie 2021. Mimo smutnego, nostalgicznego spojrzenia, ma w sobie ogromne zasoby uwielbienia dla człowieka i będzie wspaniałą towarzyszką i przyjaciółką na lata.

Rudka jest grzeczna, ułożona i nie narzuca się innym kotom. Szukamy jej domu z kocim towarzyszem. Domu spokojnego, bez dzieci, niewychodzącego.

Rozalia


To kociątko pojawiło się u nas po kilkudniowym pobycie w szpitaliku. Udało się umieścić je w domu tymczasowym, razem z innym kociakiem z interwencji. Maleństwo urodziło się na terenie jednego z przedszkoli, jako dziecko dzikiej kocicy.
Teraz Rozalka jest nieśmiała, lecz bardzo miziasta i przyjazna w stosunku do człowieka. Szuka spokojnego, niewychodzącego domu z drugim, niedominującym kotem.

Grid


Grid jest pokaźnych rozmiarów. Po kastracji. Jest go wszędzie pełno i uwielbia zamieszanie. Niczego się nie boi dlatego nadaje się do domu w którym więcej się dzieje. Nie lubi przymusu i potrafi być asertywny dlatego nie za bardzo nadaje się do dzieci. Może być kocim jedynakiem i zapewne dogadałby się z psem. Szukamy mu domu gdzie będzie miał dużo przestrzeni a jeśli jest to dom w spokojnym miejscu to możliwy również dom wychodzący.