KRS: 0000462235 | info@kociawyspa.org

Filo


Mandarynka


Mandarynka to przekochana, spokojna i grzeczniutka młoda koteczka.

Trafiła do nas z ulic Stalowej Woli i nie przestaje nas zachwycać. Ma łagodne usposobienie, toleruje inne koty i świetnie odnajdzie sie w spokojnym domu z innymi futrzastymi rezydentami.

Dave


Taki kocurek trafił do nas niedawno z ulic Stalowej Woli. Od razu dało się zauważyć, że nie zna terenu i chaotycznie biega po osiedlu, próbując znaleźć schronienie. Jest to starszy kocurek, który przed tym jak do nas trafił, nie był jeszcze wykastrowany.
Jest niesamowicie wdzięczny, za bezpieczne miejsce i pełną miseczkę 😊 a dodatkowo bardzo łagodny w stosunku do ludzi i innych kotów.
Mamy nadzieję że dostanie jeszcze szansę na prawdziwy dom i czułą opiekę

Willow


Kashmir


Fara


Fara została złapana w okolicach Biuro Plus w Stalowej Woli. Są to tereny magazynowe, gdzie kotka zapewne została porzucona. Nie była dzikim kotkiem, a raczej zdziczałym. Kiedyś musiała znać człowieka, lecz po wielotygodniowej samotności zapomniała…

Na szczęście udało się ją oswoić i teraz jest przemiłą kocią damą. Należy ona do tych drobniejszych kotek, które całe życie wyglądają jak kociaki.

Super dogaduje się z innymi kotami i towarzystwa kotów potrzebuje w swoim życiu.

Z dawnych czasów zostało jej odrobinkę płochliwości, lecz wzięta na ręce pięknie się tuli i mruczy.

Helcia


Helenka przybyła z interwencji razem z kilkonastoma innymi kotami. Wygłodniałe, zmęczone i chore w końcu doszły do siebie.

Helenka to urocza spokojna kotka.