KRS: 0000462235 | info@kociawyspa.org

Laila


Laila to maleństwo, znalezione na działkach w Stalowej Woli. Wyróżnia ją niesamowite umaszczenie oraz wyjątkowy wyraz twarzy – niby smutny, niby oceniający 🙂

Laila kocha zabawy, z kotami lub sama. Ma już jako dziecko swój charakterek, który nakazuje jej powiedzieć co myśli, kiedy tylko zostaje niesprawiedliwie potraktowana.

Jest jednym z najbardziej wyjątkowych i mądrych kociątek z jakimi mieliśmy do czynienia.

Matylda


Matylda została znaleziona w bardzo złym stanie. Jej oczka były w tak złym stanie, że jedno trzeba było usunąć, na drugie zaś nie widzi.

Matylda wycierpiała więcej niż niejeden kot przez całe życie, a miała dopiero kilka miesięcy. Mimo utraty wzroku, potrafi się pięknie bawić – również z innymi kotami, przybiega na posiłki, świetnie orientuje się w topografii mieszkania i bezbłędnie korzysta z kuwetki.

Matylda to przesłodka niewidoma kotka, która kilka dni temu straciła dom tymczasowy. Malutka jest w kociarni całkowicie zagubiona. Nikt nie spodziewał się, że zostanie nam oddana. Myśleliśmy, że ma miejsce do czasu znalezienia domu stałego, ale czasem nie mamy wpływu na decyzje innych.

Matyldzia nie zna nowego miejsca, nie rozpoznaje zapachów, zagubiona kręci się w kółko.
Pilnie potrzebujemy dla niej świadomego domu, który nigdy jej nie odda i w którym będzie miała dużo uwagi człowieka.

Matylda jest zaszczepiona i wysterylizowana.

Chrupek


Chrupek trafił do lecznicy weterynaryjnej jako bardzo chore kociątko. Chciano go uśpić, gdyż oczka były w ta złym stanie, że nie dało się stwierdzić, czy jeszcze je ma.

Po długiej walce i licznych wizytach u okulisty, udało się przywrócić mu wzrok. Co prawda Chrupek już nigdy nie będzie miał normalnych oczu, a jego wzrok nie jest tak dobry jak u zdrowego kota, lecz nie przeszkadza mu to w cieszeniu się życiem i codziennych zabawach z kolegami z przedszkola 🙂

Chrupek jest już zaszczepiony, odrobaczony i gotowy do adopcji – koniecznie do domu z Matyldą.

Pepper


Pepper to pełen radości życia kociaczek, który został znaleziony sam na działkach. Dostaliśmy informację, że maluch jest chory, a karmicielka nie może go zabrać do domu, więc zorganizowaliśmy nocną akcję odnalezienia malucha. Jak się okazało w ostatniej chwili. Otrzymał opiekę weterynaryjną już tej samej nocy i po paru dniach był już radosnym, zdrowym kociakiem.

Pepper to jeden z najcudowniejszych kocurków jakich świat widział 😍😸🫠 Zawsze przyjazny i w dobrym humorze. Chodzi za człowiekiem i domaga się uwagi. Z kotami również trzyma sztamę i dosłownie z każdym ma dobre relacje, więc szukamy mu domu z kocim towarzyszem.
Nowi opiekunowie będą wielkimi szczęściarzami mając tego aniołka pod swoim dachem ❤️
Kocurek jest zaszczepiony i wykastrowany.

Oluś


Oluś został znaleziony na działkach w Stalowej Woli.

Cudownie dogaduje się z innymi kotami, dlatego szukamy mu domu z kocim towarzystwem.

Diabolinka


Diabolinka to urocza koteczka, o niezwykłych zasobach energii. Urodzona w maju 2023, jest już zaszczepiona i odrobaczona. Cudownie dogaduje się z innymi kocimi maluchami i szukamy jej domu z kocim towarzyszem.

Frania


Szarlotka


Ta piękna ruda koteczka trafiła do nas z jednego z osiedli w Stalowej Woli. Niestety kompletnie nie odnajduje się w warunkach fundacyjnych i od wielu tygodni jest zamknięta w izolatce. Wszelkie próby socjalizacji jej z kotami, kończyły się na tym, że załatwiała się pod siebie i bała się ruszyć z miejsca. Nie mamy dla niej miejsca bez innych zwierząt i jesteśmy załamani tym że nie potrafimy stworzyć tej kotce odpowiednich warunków do życia. Odnosimy wrażenie, że kotka dużo lepiej czuła się na wolności lecz tam nie miała żadnego schronienia, a jedynie zagrożenia. Spała schowana przy zamkniętym okienku piwnicznym i jadła tylko wtedy kiedy ktoś jej coś rzucił.
Bardzo pilnie poszukujemy dla niej domu. Nawet miejsca na podwórku, gdzie miałaby budkę i mogła sobie żyć wolno.

Martynka


Rusałka


Rusałka. Maleńka rezolutna około 3,5 miesięczna kotka. Jej znak rozpoznawczy to ruda plamka na głowie 🙂 najprawdopodobniej jest to trzecie oko 😁
Kotka uwielbia człowieka, jest ciekawska i wszędzie jej pełno. Bardzo dobrze dogaduje się z innymi kotami. Jest odrobaczona i szczepiona ale niekastrowana.