KRS: 0000462235 | info@kociawyspa.org

Krokusek


Krokus to piękny kot w typie kota bengalskiego. Ma wspaniały proludzki charakter, natomiast w stosunku do kotów jest nieco dominujący. Wcześniej Krokusek miał dom, lecz nie był odpowiednio pilnowany i uciekał z niego co jakiś czas. Trafił do nas po wypadku… został zaatakowany przez właściciela posesji na którą zapuścił się w poszukiwaniu przygód, a w miejscu uderzenia łopatą lub grabiami zrobił się ogromny ropień. Teraz już wszystko jest dobrze i kotek jest gotowy do adopcji. Koniecznie do domu niewychodzącego, najlepiej bez innych kotów.

Vivo


Vivo to kocurek, który kilka miesięcy błąkał się w okolicach centrum handlowego. Nawet po próbach zabrania do stamtąd, uciekał i wracał na swoje miejsce. Niestety, nie przewidział tego że zbliża się zima i kiedy przyszły chłodniejsze noce, widywany był coraz bardziej zmarznięty.

Kocurek ma wspaniały, proludzki charakter, kocha jeść i toleruje inne koty. Szukamy mu domu niewychodzącego.

Norbert


Na dom czeka ten piękny kocurek Norbert. Został znaleziony na terenie Stalowej Woli gdzie w ulewny deszcz czekał na ratunek z dala od wszelkich zabudowań. Zgłaszany był nam wielokrotnie wcześniej, stąd wiedzieliśmy, że przebywał w tamtym miejscu od długiego czasu. Karmiony był wyłącznie przez osoby przechodzące tamtędy z psami.
Jest bardzo przyjazny w stosunku do ludzi i niestety nieco dominujący w stosunku do innych kotów, a szczególnie kocurów. Będzie idealnym kotem jedynakiem. Grzecznym i rozkochanym w człowieku ❤️

Becia


Becia to wspaniała 3-letnia koteczka, którą wyróżnia wyjątkowo spokojne usposobienie i wielka miłość do człowieka. Becia szuka domu z innymi kotami, lub jako kocia jedynaczka. Musi to być dom, w którym opiekun poświęci jej sporo uwagi, gdyż kotka uwielbia spędzać czas z ludźmi.

Jest cichutka, grzeczna, nie psoci i nie niszczy. Potrzebuje jednak szczotkowania, które uwielbia 🙂

Budyń


Dolores