KRS: 0000462235 | info@kociawyspa.org

Kromi


Kromi jest jedną z kotek, które zabraliśmy interwencyjnie. Była tak zabiedzona i niedożywiona, że oprócz tego że wyglądała jak skóra i kości, miała poważne ubytki w sierści.
Kotka miała pchły, pasożyty wewnętrzne i świerzbowca usznego, który spowodował poważny stan zapalny uszu.
Mimo tego że jest u nas już ponad miesiąc, nadal jest bardzo chuda i wycofana.
Z satysfakcją obserwujemy jednak, że z każdym dniem robi się coraz bardziej ufna, jej oczka stają się coraz weselsze, a kiedy ją głaszczemy coraz mniej czuć kręgosłup ☺️
Powoli zaczynamy rozglądać się za domem dla Kromi. Na pewno szukamy jej domu spokojnego i doświadczonego w pracy z kotami, a przede wszystkim oferującego ogrom miłości i zrozumienia ❤️

Kenia


Kenia to wyjątkowo piękna kotka, która przez długi czas błąkała się po ulicach Stalowej Woli. Chwilę pomieszkiwała na klatce schodowej, z której została przegoniona, chowała się pod samochodami, a raz została pogoniona przez psa… W końcu została złapana i trafiła do nas. Wyróżnia się niesamowicie pięknymi miodowymi oczkami, którymi patrzy na człowieka z uwielbieniem <3 Kotka nie odnajduje się w dużym gronie kotów, jaki mamy w kociarni. Idealnie odnajdzie się jako kocia jedynaczka.
Jej piękne, miodowe oczyska potrafią rozkochać w ułamku sekundy, a wspaniały charakter sprawia że będzie przyjaciółką i członkiem rodziny.
Szukamy jej domu niewychodzącego.

 

Moriata


Jest to kotka, która długo nie miała żadnej opieki. Gdy trafiła do fundacji razem z Goldeną okazało się, że są to bardzo spokojne i ufne kotki. Moriata potrafi docenić troskę człowieka. Najlepiej dogadywałaby się w kocim towarzystwie, którego ewidentnie potrzebuje na co dzień. Przy tej kotce bardzo łatwo się jest zakochać w kotach.

Goldena


Moriata i Goldena trafiły do nas ze strasznego miejsca. Nie miały tam praktycznie żadnej opieki, a tak pragnęły uwagi człowieka…
Codziennie zadziwia nas jak grzeczne i kochane są. Ktoś, kto je adoptuje będzie prawdziwym szczęściarzem i nie mamy wątpliwości, że zakocha się równie szybko jak my.
Mogą iść do adopcji razem lub osobno, lecz wskazane kocie towarzystwo.

Dorotka


Kotka opiekowała się, być może nie swoimi, dziećmi. Cudowna, miziasta kicia znalazła dom, a po długim czasie postanowiła odwiedzić fundację, znaleziona koło VIVO. Szukamy odpowiedzialnych domów dla cudnej kotki.