KRS: 0000462235 | info@kociawyspa.org

Bezik


Bezik to kilkuletni kocurek, którzy został bardzo sponiewierany przez życie. Został znaleziony na jednej z wsi pod Stalową Wolą, gdzie prosił mieszkańców o jedzonko. Trafił do nas, został wyleczony i wykastrowany.

Jest to kotek bardzo przyjazny w stosunku do ludzi, jednak towarzystwo kocie powinno się ograniczyć wyłącznie do kotek.

Niemniej jednak, z kocurami tylko czasami się kłóci, więc nie jest to większym problemem. Tym bardziej, że ulubionym hobby Bezika jest spanie na boczku, na środku pomieszczenia, z łapkami słodko podwiniętymi pod bródką 🙂

Bezik nadaje się do domu wychodzącego, jednak musi to być spokojna okolica, z dala od miast i ruchliwych ulic.

Stella


Stella to urocza, młodziutka koteczka, która trafiła do nas z terenu miasta.
Była już w zaawansowanej ciąży i musiała zostać poddana sterylizacji. Stella należy do stada które chowało się w szopach przy ul. Poniatowskiego w Stalowej Woli. Niedawno wszystkie budynki gospodarcze zostały wyburzone, a teren wyrównany. Stado kotów zostało bez dachu nad głową i prawdopodobnie koczuje w krzakach.
Tym bardziej ważna będzie ich sterylizacja w tym roku, co nie jest łatwe, gdyż są dzikuskami i przychodzą głównie w nocy.
Stelli postaramy się znaleźć dom. Jest kotką domagającą się uwagi człowieka – jednak nieco charakterną 🙂

Nie lubi przymusu, a mizianki to tylko delikatnie – jest przecież damą, a nie jakimś zwykłym kotem 🙂

Django


Django to kocurek który przeszedł w swojej młodości bardzo wiele. Zachorował na jedną z chorób wirusowych, a objawy były tak ciężkie, że myśleliśmy, że stracimy tego cudownego kociego chłopca. Na szczęście, przy udziale Kocich Aniołów, udało się doprowadzić go do zdrowia.

Po wirusie pozostały mu lekkie objawy neurologiczne – dysplazja móżdżku, która spowodowała, że jego ruchy są nieco niezdarne. W niczym mu to jednak nie przeszkadza, a sprawia jedynie, że jest jeszcze bardziej wyjątkowy.

Django jest już wykastrowany i zdrowiutki. Czeka na najlepszy dom pod słońcem – koniecznie z innymi kotami.