KRS: 0000462235 | info@kociawyspa.org

Agni


Agnes


Piotruś


Karmelka


Samael


Sheldon


Sheldon to kotek który przyjechał do nas z Ukrainy. Przez pierwszy tydzień, odkąd do nas trafił, nie było z nim kompletnie żadnego kontaktu. Był skrajnie przerażony, a przy próbach zbliżenia się do niego, kulił się w sobie i cały napinał.
Bał się tak bardzo, że chciał zniknąć.
Większość czasu spędzał na parapecie za oknem i wkrótce, z całego tego stresu, poważnie się rozchorował.
Po jakimś czasie, zauważyliśmy jednak, że zaczyna stopniowo się otwierać i nadstawiać główkę do głaskania. Dziś nastąpił jednak całkowity przełom i kocurek przy nas przewrócił się na plecki i wystawił brzuszek do nieba ❤️ jest to oznaka pełnego zaufania i zrelaksowania 🥰
Sheldon musi jeszcze przejść zabieg kastracji i szczepienie, a po tym będzie gotów do adopcji 🙂

Leonard


Pchełka


Pchełka to koteczka która przyjechała do nas z ostatnim transportem z Ukrainy. Prawdopodobnie urodziła się z wadą genetyczną, przez co ma nieco karzełkowatą budowę ciała i wykrzywione łapki.
Jej charakter spowodował, że szybko stała się naszą ulubienicą 🙂 Pchełka pcha się na kolana i z wielkim entuzjazmem ociera o człowieka, pokazując, że jest już jej przyjacielem i ma z nią siedzieć ❤
Pchełka jest jedną z najśmieszniejszych i najbardziej uroczych kocich istot jakie widzieliśmy 🙂 Nadaje się do domu ze spokojnymi kotami lub jako jedynaczka. Warunkiem jest jednak to, aby opiekun miał dla niej sporo czasu i nie zostawiał samej w domu na wiele godzin.
Adoptując ukraińskie kociaki, umożliwiacie nam przyjęcie kolejnych, pokrzywdzonych przez wojnę ❤

Szkrabik


Aisha i jej przybrany synuś Szkrabik, pilnie szukają domu stałego lub tymczasowego. Kotka niemal od początku zaczęła matkować dzieciakowi, a nawet dostała mleka 💗 Uznaliśmy więc, że nie powinniśmy ich rozdzielać, tym bardziej , że Szkrabik ma dopiero 10 tyg.

Aisha


Kociak błąkał po osiedlu od jakiegoś czasu. Płakał i prosił o jedzenie. Cały brudny ze świerzbem w uszach.Kociak jest bardzo przyjazny i tulaśny, łaknie kontaktu z człowiekem.

Aisha i jej przybrany synuś Szkrabik, pilnie szukają domu stałego lub tymczasowego. Kotka niemal od początku zaczęła matkować dzieciakowi, a nawet dostała mleka 💗 Uznaliśmy więc, że nie powinniśmy ich rozdzielać.