KRS: 0000462235 | info@kociawyspa.org

Lord


Lord to dymny kawaler, który trafił do nas całkiem niedawno. Był niekastrowanym kocurkiem z wielkim ropniem na głowie, błąkającym się na terenie jednego z osiedli domków jednorodzinnych.
Jest już wyleczony, zaszczepiony i wykastrowany.
Zachwycił nas swoim łagodnym spokojnym charakterkiem. Szukamy mu domu na stałe – najlepiej niewychodzącego <3

Królisia


Królisia to rozgadana i rezolutna młoda koteczka urodzona jesienią 2022 roku. Początkowo strachliwa i nieufna, staje się prawdziwą gwiazdą, wiecznie w centrum uwagi. Królisia kocha głaskanie i przytulanie. Z kotami dogaduje się bardzo dobrze, chociaż to człowiek jest dla niej najważniejszy. Szukamy jej domu z kocim towarzyszem.

Jej historia rozpoczyna się na działkach w Stalowej Woli, gdzie urodziła się jako bezdomniak. Została zabrana w ostatniej chwili – przed pierwszymi mrozami, jesienią 2022 roku.
Po kilkumiesięcznym pobycie w domu tymczasowym, trafiła do nas. Początkowo bardzo się bała, lecz codziennie siadaliśmy z nią, głaszcząc i tłumacząc, że jesteśmy tam dla niej <3 Dzięki wytrwałej pracy nad nią, stała się prawdziwą kocią gwiazdą. Odważną i rezolutną. Lubi sobie do nas pogadać i towarzyszy nam we wszystkich fundacyjnych obowiązkach. Do adopcji do domu niewychodzącego. Konieczne kocie towarzystwo.

Kotka jest odrobaczona, zaszczepiona i wykastrowana.

 

Blusik


Kto pokocha Blusika?
Kocurek trafił do nas z domu tymczasowego i bardzo pragnie miejsca na stałe. Blusik jest bardzo nieśmiałym kotkiem, a kiedy poświęcamy mu czas, staje się super miziakiem ❤️
Szukamy mu więc spokojnego domu, koniecznie z łagodnym, kocim towarzyszem.
Blusik jest szczepiony i kastrowany.