Clyde


Wiek: ok. 1 lata

Cześć jestem Clyde, a to moja siostra – prawie bliźniaczka – Bonnie. Wszyscy oprócz naszych ciotek mają problemy, żeby nas odróżnić.
(Bonnie ma czarny nosek i jest troszkę ciemniejsza, a Clyde ma białą łatkę na grzbiecie.) Szukamy domu i bardzo chciałybyśmy mieszkać dalej razem ponieważ bardzo się kochamy.
Zastanawiacie się jak trafiłyśmy do fundacji?
Jacyś ludzie wyrzucili nas do rowu, żeby się nas pozbyć… Tak przynajmniej mowi Ciocia bo my tego nie pamiętamy. Byłyśmy tak malutkie, że nawet nie zdążyłyśmy otworzyć oczu. Wychowała nas kocia mama zastępcza.
Teraz mamy juz kilka miesięcy, a nasza mama tymczasowa już nie może nas dłużej gościć, więc czas znaleźć prawdziwy dom.
Jakie jesteśmy? Jesteśmy ogólnie grzeczne, zajmujemy się sobą, ale kochamy biegać za piłeczką i ganiać za piórkami. Uwielbiamy się przytulać! Choć Bonnie się troszkę boi na początku nowych ludzi, ja za to jestem odważniejsza.
Niestety chorowałyśmy trochę wcześniej. Bonnie już jest zdrowa, ale ja dalej walczę z powikłaniami po kocim katarze. Do tego wyszło, że mam FIV, co sprawia, że mam słabszą odporność. Za to mówią, że jestem przekochana. Uwielbiam przybijać główkę i mruczę głośniej Bonnie.
Szukamy fajnego człowieka, który nas pokocha a my oddamy mu nasze całe serduszka.

Zapytaj o adopcję