Felek


Leon i Felek to dwa cudowne kocurki które zostały uratowane z bardzo złego miejsca. Są bardzo zabawowe i bardzo ze sobą zżyte. Szukamy im domu nie wychodzącego – najlepiej razem. Kotki są już odrobaczone i zaszczepione.
Feluś jest typowym przykładem kota, który próbuje oszukać przeznaczenie. Najpierw wygrał z bezdomnością, później udało mu się opuścić gminną przechowalnię, zachorował na panleukopenię a wkrótce po tym na bardzo ciężką postać kociego kataru. Mimo że to jest najsłodsza istota na kuli ziemskiej, los go nie oszczędza… i kiedy już wydawało się, że limit nieszczęść przypadających na jedną kocią duszyczkę się skończył – Feluś przyjechał do nas ciężko chory. Ma płyn w brzuszku, głęboką anemię, zmierzwioną sierść, brak siły i brak apetytu. To kolejny FIP, który musimy pokonać, bo inaczej pękną nam serca 🙁
Feluś, mimo ogromu cierpienia, jakiego doświadczył jest cudownym miziakiem, który najchętniej bez przerwy tuliłby się do ludzi lub innych kotów.

Niestety, kociaki przez cały czas były chorowite (jeden z nich przeszedł nawet FIP) i ich opiekun postanowił przetestować je pod kątem białaczki. Oba testy wyszły pozytywnie.