Mama Bru


Kocia mama brudasków Brudzi i Brudzia. Została przez nas przyjęta po tym, jak ich karmicielki zadbały o odrobaczenie i szczepienia i zapewniły jej i jej kociakom bezpieczne zamieszkanie w naszych progach.
Kociaki urodziły się na jednym z osiedli domków w Stalowej Woli. Niestety, tam gdzie przebywały, nie miały schronienia i konieczne było zorganizowanie im pomocy przed zimą… tym bardziej, że wraz z nadejściem chłodnych nocy, upodobały sobie ciepłe i bardzo niebezpieczne miejsca pod maskami samochodów. Mama Bru została u nas wysterylizowana i zaszczepiona. Jest kotką wyjątkowo nieśmiałą i warunki fundacyjne są zdecydowanie nie dla niej. Siedzi zwykle schowana w kąciku, lecz kiedy siadamy z nią i poświęcamy jej uwagę, otwiera się przed nami, mruczy, a nawet wychodzi z ukrycia.

Jedną z naszych najbardziej potrzebujących kotek, jest obecnie Mama Bru. Próbujemy znaleźć jej miejsce, gdzie poczuje się komfortowo i nie będzie czuła potrzeby wiecznego chowania się.
Kotka jest cudownym miziakiem, lecz dopiero wtedy kiedy przestanie się bać… Dlatego też szukamy jej bardzo spokojnego domu, gdzie będzie jedynaczką lub zamieszka ze spokojnymi niedominującymi kotami.
Odpłaci mruczeniem i wielkim przywiązaniem do swojego człowieka 😉
Brać i kochać

Świetnie poradzi sobie w domu z dziećmi w wieku powyżej 12 lat, każdej nocy śpi z człowiekiem, więc przydałoby sie żeby miała dostęp do sypialni. Może mieszkać zarówno sama jak i z innymi kotami. Już nie ucieka na ruchy ani dźwięki. Lubi się bawić piłeczkami i wędką, uwielbia laserki i spanie w budce.

Szuka domu niewychodzącego

Zapytaj o adopcję