Nala


Wiek: ok. 11 miesięcy

Ta malutka koteczka została przyniesiona do naszej Fundacji po tym, jak znaleziona został na środku jezdni (prawdopodobnie potrącony przez samochód). Była zakrwawiona, mocno wychłodzona i nie potrafiła się poruszać.
Po pierwszych konsultacjach z weterynarzami, istniało podejrzenie wstrząśnienia mózgu i innych urazów – w tym złamań lub zwichnięć (głównie przednich łap, kociak w ogóle na nie nie staje).  Została przewieziona do lecznicy w Janowie Lubelskim, gdzie po wnikliwych badaniach, okazało się, że jej nerw jest porażony, a przednia łapka jest kompletnie niesprawna.

Dziś, Nala ma już około 5 miesięcy i jest cudowną, szaloną i rozbrykaną koteczką, której niepełnosprawność w niczym nie przeszkadza, aby rozrabiać. Nala uwielbia ludzi, jest wręcz nachalna…pasjonuje ją monitor komputera, a w wolnych chwilach kradnie jedzenie (w tym wegański boczek). Jest też świetną towarzyszką zabaw. W domu tymczasowym uprawia zapasy z rówieśnikiem Totusiem.

Pomoc dla kotka po wypadku

PILNIE POTRZEBNA POMOC!!!!!Ten kociak został wczoraj przyniesiony do naszej Fundacji po tym, jak znaleziony został na środku jezdni (prawdopodobnie potrącony przez samochód). Maluch był zakrwawiony, mocno wychłodzony i nie potrafił się poruszać. Po pierwszych konsultacjach z weterynarzami, istnieje podejrzenie wtrząśnienia mózgu i innych urazów – w tym złamań lub zwichnięć (głównie przednich łap, kociak w ogóle na nie nie staje). Jutro maluszek musi zostać przewieziony do lecznicy w Janowie Lubelskim, gdzie będzie diagnozowany i leczony.Bardzo pilnie potrzebujemy środków finansowych na jego ratowanie. Nasze zasoby się kończą, a pomoc temu maluchowi z pewnością będzie kosztowna.Prosimy o choćmy niewielkie wpłaty i udostępnienia.Poniżej numery kont:Bank BPS: 72 1930 1233 2730 0727 8897 0001Santander: 26 1090 2750 0000 0001 2134 8540Paypal: info@kociawyspa.org

Opublikowany przez Fundacja Kocia Wyspa Niedziela, 16 grudnia 2018

 

 

Zapytaj o adopcję