Jagoda


Wiek: ok. 7 lat

Kotka trafiła do nas w nieoczekiwany sposób. Właścicielka kotka porzuciła ją, bezkarnie zostawiając go pod drzwiami fundacji w transporterze. To złamało kici serce. Kotka była przerażona całą tą sytuacją. Przez długi czas nie mogła się odnaleźć w fundacyjnych warunkach, wśród gromady kotów. Była zalękniona i nieufna. Po długim czasie w fundacji bardzo się zmieniła.

Oto Księżna Jagoda! Zapraszając ją w swe progi, poczujesz się jak prawdziwy nadworny sługa! Jej Wysokość skutecznie przejmie kontrolę nad Twoim życiem, pokazując Ci, jak wygląda dzień na kocim dworze. Otrzymasz jedyną, niepowtarzalną okazję, by doświadczyć księżczniczkowych humorków (tudzież fochów), radości ze sprzątania kuweto-łaźni oraz machania wędką w tę i we wtę. Jak przystało na zacną damę, Jagoda nie zawsze pozwoli się dotknąć, więc należy uszanować jej wolę i ograniczyć się do ochów i achów nad jej urodą, zachowując bezpieczny dystans (bez obaw- kicia nie ma wirusa, jest zaszczepiona). W zamian odwdzięczy się pełnymi miłości oczami i radosnym towarzystwem na lata. Do adopcji wraz ze swoim prywatnym wiadro-tronem (patrz na zdjęciu), w którym toczy nieustanną walkę z gonitwą myśli.

Kotka jest dość charakterna, lecz lubi towarzystwo człowieka i szuka zamieszania, w którym mogłaby uczestniczyć. Jest to kotka dla wytrawnego kociarza, rozumiejącego indywidualizm i prawdziwą, niezależną osobowość. Najchętniej jako kocia jedynaczka, gdyż Jagoda nie widzi potrzeby dzielenia się człowiekiem, ani czymkolwiek innym z osobnikami podobnymi sobie. Jest wyjątkowa i taka chce pozostać 🙂