Jagoda


Wiek: ok. 4 lata

Kotka trafiła do nas w nieoczekiwany sposób. Właścicielka kotka porzuciła ją, bezkarnie zostawiając go pod drzwiami fundacji w transporterze. To złamało kici serce. Kotka była przerażona całą tą sytuacją. Przez długi czas nie mogła się odnaleźć w fundacyjnych warunkach, wśród gromady kotów. Była zalękniona i nieufna. Obecnie Jagódka dochodzi do siebie, przestała się chować po kątach.

Jak to trikolorka- w jednej chwili przybiegnie na głaskanko i z chęcią odda się pieszczotom od opiekuna, a zaraz popatrzy na niego z obojętnością 😉 Typowa charakterna kizia 😉 Wszędzie jej pełno… do obcych się mizia, wobec swoich „asertywna” 😀 Nawet kiedy pokazuje, że nie chce, żeby wystawiać w jej kierunku ręki, bez wyraźnej intencji podania jej smakołyka, robi to w sposób delikatny i z szacunkiem 🙂 Jagoda jest kotem w każdym calu wyjątkowym. Jest niezwykle inteligentna i zadziorna. Radosna, zaciekawiona wszystkim, kochająca zamieszanie i pchająca się w każde nietypowe miejsce 🙂 U

wielbia ludzi, choć nie straciła swojego zaczepnego charakterku. Szukamy jej domu bez innych zwierząt, za to z doświadczonymi kocimi opiekunami, którzy kota traktują jak równego sobie współmieszkańca i członka rodziny.

Korzysta z kuwety. Lubi chrupki i saszetki z sosikiem.

Wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona

Zapytaj o adopcję