Rudi


Wiek: ok. 3 lata

Rudi to kot bez ogonka. Podczas dramatycznej interwencji, odebranych zostało 7 kotów, w tym część po przejściach. Wszystkie żyły u osoby chorej, która nie radziła sobie z opieką nad nimi i nie mogły pozostać tam ani dnia dłużej. Kotki mieszkały w bardzo ciężkich warunkach i wierzymy, że od teraz ich życie zmieni się diametralnie.

Nasz Rudi czeka na najwspanialszy dom na świecie. Okrągły rudasek bez ogonka, o rozmarzonym spojrzeniu i uroczym różowym nosku kradnie serca wszystkich. Jest wyjątkowym smakoszem surowego mięsa, a jego głównym hobby jest mizianie się z człowiekiem. Grzeczny, spokojny, świetnie dogaduje się z innymi kotami.
Szuka domu na terenie miasta Stalowa Wola lub okolic (bardzo źle znosi jazdę samochodem).

Rudi bardzo zmęczył się czekaniem na dom…Czeka i czeka, a nikt nawet o niego nie zapyta :/
Doprawdy, nie wiemy dlaczego ten idealnie okrąglutki kocurek bez ogonka o mięciutkiej rudej sierści i najsłodszym na świecie różowym nosku, nadal czeka na dom.
Rudi został odebrany opiekunce interwencyjnie wiele miesięcy temu. Szukamy mu domu raczej na miejscu (w Stalowej Woli), gdyż bardzo źle znosi jazdę samochodem. Jeśli jednak znajdzie się wspaniały dom gdzieś dalej, na pewno uda się znaleźć sposób, aby przetrwał podróż…nasi niezastąpieni i pomysłowi weterynarze na pewno coś wymyślą 🙂
Na koniec, dodamy że Rudi jest naszą gwiazdą i widnieje na kartach fundacyjnego kalendarza 2019 roku <3

Rudi większość czasu spędza na leżeniu na plecach z łapkami w górze, czym wzbudza zdumienie wszystkich pracoholików. Jego podejście do życia łączy w sobie prokrastynację z filozofią zen…
W stosunku do ludzi ideał (daje się nawet drapać po brzuchu, czego koty ponoć nie lubią), dla niektórych kotów nieco złośliwy, ale tylko kiedy nikt nie widzi.
Ze względu na swój brak ogonka, nazywany przez niektórych „sznaucerem” 😀

Zapytaj o adopcję