Cudowni ludzie znaleźli w opuszczonej budce kotkę wraz z kociętami. Najprawdopodobniej kotka szukała schronienia


Cudowni ludzie znaleźli w opuszczonej budce kotkę wraz z kociętami. Najprawdopodobniej kotka szukała schronienia, żeby urodzić i odchować maluchy. Niestety, okolica nie jest sprzyjająca – w pobliżu grasują lisy.
Osoby, które znalazły kocią rodzinę postanowiły tymczasowo zabezpieczyć zwierzaki i szukać pomocy. Udało się znaleźć Panią, która podejmie się opieki nad futrzastą rodziną, ale niestety nie ma dużych możliwości finansowych. Zostaliśmy poproszeni o pomoc w opłaceniu opieki weterynaryjnej i utrzymaniu tych kocich istnień. Aktualnie kicia ma świerzbowca oraz pasożyty wewnętrzne, a zarówno kotka, jak i kocięta mają całą masę pcheł, zjadających je żywcem 🙁
Kotka jest dość młoda, nieoswojona, po odchowaniu małych zostanie poddana zabiegowi sterylizacji, którą też chcielibyśmy opłacić. Kocięta zostały ocenione przez lekarza weterynarii na ok. 3-tygodniowe. Musimy próbować pomagać prywatnym osobom – walka z bezdomnością i rozmnażaniem się zwierząt nie jest łatwa, dlatego też doceniajmy ludzi, którym ich los nie jest obojętny. Pomożesz uratować tę piękną bezdomną rodzinę?
Każda wpłata jest na wagę złota.
https://www.ratujemyzwierzaki.pl/ocalenie-dla-kociej-rodzinki
Dane do przelewów:
26 1090 2750 0000 0001 2134 8540 (w tytule: ocalić kocią rodzinkę)
lub:
PayPal: info@kociawyspa.org

Źródło: