Czasami cierpienie zwierząt jest wręcz niewyobrażalne


Czasami cierpienie zwierząt jest wręcz niewyobrażalne…a one jednak nie przestają cieszyć się z każdego okazanego im przejawu dobroci.
Oto Skrzat. Kocurek został wypuszczony na klatkę schodową, po tym jak jego pan zmarł, a na miejscu pojawili się pracownicy zakładu pogrzebowego.
Z nieoficjalnych źródeł, dowiedzieliśmy się, że opiekun prawdopodobnie umarł aż 3 tygodnie wcześniej… 🙁
Kocurek był cały brudny, przeraźliwie chudy, a przez kilka dni po przyjęciu go do nas, wymiotował folią i innymi śmieciami, co wskazuje na to, że rozpaczliwie poszukiwał jedzenia.
Skrzat jest wyjątkowo przyjazy i szuka kontaktu z człowiekiem.
Szukamy dla niego domu tymczasowego, najlepiej bez innych zwierząt, gdzie będzie mógł bez stresu dojść do siebie.
Potrzebujemy również wsparcia finansowego na wykonanie dokładnych badań jego stanu zdrowia oraz zakupienia specjalnych wysokoodżywczych karm, które pozwolą mu odzyskać dobrą formę.
Wpłat można dokonywać na konto:
26 1090 2750 0000 0001 2134 8540
Fundacja Kocia Wyspa
z dopiskiem: dla Skrzata
Paypal: info@kociawyspa.org

Skrzat

Czasami cierpienie zwierząt jest wręcz niewyobrażalne…a one jednak nie przestają cieszyć się z każdego okazanego im przejawu dobroci. Oto Skrzat. Kocurek został wypuszczony na klatkę schodową, po tym jak jego pan zmarł, a na miejscu pojawili się pracownicy zakładu pogrzebowego. Z nieoficjalnych źródeł, dowiedzieliśmy się, że opiekun prawdopodobnie umarł aż 3 tygodnie wcześniej… :(Kocurek był cały brudny, przeraźliwie chudy, a przez kilka dni po przyjęciu go do nas, wymiotował folią i innymi śmieciami, co wskazuje na to, że rozpaczliwie poszukiwał jedzenia.Skrzat jest wyjątkowo przyjazy i szuka kontaktu z człowiekiem. Szukamy dla niego domu tymczasowego, najlepiej bez innych zwierząt, gdzie będzie mógł bez stresu dojść do siebie.Potrzebujemy również wsparcia finansowego na wykonanie dokładnych badań jego stanu zdrowia oraz zakupienia specjalnych wysokoodżywczych karm, które pozwolą mu odzyskać dobrą formę.Wpłat można dokonywać na konto:26 1090 2750 0000 0001 2134 8540Fundacja Kocia Wyspaz dopiskiem: dla SkrzataPaypal: info@kociawyspa.org

Opublikowany przez Fundacja Kocia Wyspa Niedziela, 5 stycznia 2020

Źródło: