Dwa kociaki znalezione ostatnio w strasznym stanie


Dwa kociaki znalezione ostatnio w strasznym stanie, dopiero teraz zaczynają się bawić. Jest to dla nas ogromna radość, gdyż widok osowiałych, obolałych kocich dzieci łamie serca 💔
Niestety to nie jest koniec tej historii. Malutka dziewczynka, tak długo cierpiała na infekcję oczka, że grozi jej utrata wzroku na to jedno oczko. Konieczna jest konsultacja okulistyczna i wdrożenie długiego i kosztownego leczenia.
Z jakiegoś powodu, kociaki nie wzbudziły na tyle zainteresowania aby udało się zebrać środki na ich leczenie. Mówiąc wprost zbiórka na ich leczenie się nie udała. Mimo wielu polubień, nie udało się zebrać nawet 1/4 potrzebnej kwoty. Odstąpiliśmy więc od hospitalizacji i tylko dzięki troskliwej całodobowej opiece udało się wyprowadzić je względnie na prostą.
Sami jednak nie damy rady opłacić specjalistycznego leczenia gdyż ledwo udaje nam się zapłacić czynsz za lokal kociarni.
Działamy, w tym momencie, tylko i wyłącznie w oparciu o darowizny.
Jeśli ktoś jeszcze może wesprzeć zbiórkę na te maluszki, będziemy wdzięczni. Dzięki takiemu wsparciu może uda się uratować wzrok kociej dziewczynki.
https://www.ratujemyzwierzaki.pl/kolejne-kocie-wyrzutki

Źródło: