Farcik to bezdomny kotek


Farcik to bezdomny kotek, który został potrącony przez samochód na obrzeżach Stalowej Woli. Sprawca nawet się nie zatrzymał. Nie interesowało go, czy kotek przeżył i czy nie pozostawia żywej, czującej istoty w cierpieniu.

Na szczęście całe zajście zauważyli jadący za nim dobrzy ludzie, którzy spakowali kotka do samochodu i rozpoczęli poszukiwanie pomocy. Niestety była sobota i nie udało się otrzymać pomocy dla zwierząt powypadkowych z gminy.

Kotek trafił do przypadkowej lecznicy, która okazała się naszą zaprzyjaźnioną placówką przy ul. Brandwickiej. Nagle okazało się, że dla rannego kocurka nie ma miejsca, gdyż znalazcy nie mogli go zabrać, a w przychodni nie ma szpitalika, w którym mógłby zostać.

Jedyną szansą okazała się nasza fundacja…Tyle, że ranny kotek wymaga specjalistycznej opieki. Farcik jest mocno poobijany i musimy mupilnie zrobić szereg badań, zadbać żeby go nic nie bolało i opatrzyć rany.

Bardzo prosimy o pomoc w opiece nad nim. Nie zostawimy go, bo wiemy, że nigdzie nie ma dla niego miejsca. Nie może wrócić w miejsce, gdzie został potrącony…kto wie, może wcześniej został tam wyrzucony z samochodu.

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/farcik-ofiara-wypadku

Jesteśmy dla niego jedyną szansą.
Dane do przelewów:
26 1090 2750 0000 0001 2134 8540 (w tytule: Farcik)
lub:
PayPal: info@kociawyspa.org

Źródło: