Kochani! Bardzo pilne. ta kotka zostanie uśpiona


Kochani! Bardzo pilne. ta kotka zostanie uśpiona, jeśli nie uda się szybko zorganizować pomocy.

Trafiła wczoraj do jednej z lecznic ranna i ciężarna. Kotka ma poważne złamania, które wymagałyby skomplikowanych operacji w specjalistycznej klinice.

Jeśli urodziłaby w takim stanie, nie wykarmiłaby młodych, gdyż nie może nawet wstać. Ta biedna istota właśnie znalazła się w sytuacji, w której jest kompletnie zależna od ludzkiej litości 🙁

Osoby które ją przyniosły, po dłuższej dyskusji, stwierdziły, że nie opłacą leczenia, ani też nie zajmą się nią więcej. Mogą ją odnieść na miejsce bytowania lub poddać eutanazji.

My w chwili obecnej nie mamy miejsca aby ją przyjąć, gdyż od początku sezonu przyjmowaliśmy koty w potrzebie i każdy skrawek naszej fundacji jest już zajęty. Nie mamy też aż takich środków finansowych, aby opłacić całą opiekę, wraz z hospitalizacją.

Weterynarze bardzo nie chcą jej usypiać i wręcz błagają nas o pomoc, a my mamy związane ręce. Ten rok daje się nam we znaki do tego stopnia, że jesteśmy sparaliżowani nadmiarem problemów i obowiązków 🙁

Bardzo prosimy o pomoc! Mamy dosłownie dwa dni, żeby zebrać środki na operacje kici i opłacenie najprawdopodobniej kilkutygodniowej hospitalizacji.
Link do zbiórki na ratowanie kotki w komentarzu.
Dane do przelewów:
26 1090 2750 0000 0001 2134 8540 (w tytule: ranna kotka)
lub:
Paypal: info@kociawyspa.org

Źródło: