Kochani. Jesteśmy załamani. Mamy do zapłacenia pierwszą z faktur


Kochani. Jesteśmy załamani. Mamy do zapłacenia pierwszą z faktur, za operację złamanej łapki małej Zulki. Nie potrafimy odmawiać kotom pomocy i jeśli trzeba decydujemy się nawet na drogie zabiegi 🙁 Zawsze wiemy, że nie jesteśmy sami i otrzymamy konieczną pomoc.
W tej chwili Fundacja jest w trudnej sytuacji finansowej, gdyż podopiecznych mamy znacznie więcej, niż w innych okresach roku. O każdego walczymy ile sił, ale momentami dopada nas już zwątpienie 😓
Nie udało się zebrać nawet połowy kwoty, potrzebnej na operację Zulki, a już wkrótce pojawią się nowe koszty. Jedna operacja to nie jest całe leczenie. Musimy ją jeszcze zawieźć na zdjęcie szwów i opatrzenie rany a następnie na usunięcie drutów z kości.
Nie wiemy dlaczego Zulka nie wzbudziła zainteresowania w naszych czytających. To taka słodka i pełna życia kotka która nie zasługiwała na to aby w tym wieku stać się już inwalidką. Gdybyśmy jej nie pomogli, groziłaby jej amputacja łapki.
Dlatego ponawiamy prośbę i wierzymy w to że jeśli każdy dorzuci dwa grosze, zbierzemy potrzebną kwotę.
Pamiętajcie że każda zakończona sukcesem akcja ratowania kociaka, pozwala nam ratować dalej. Z długami nic nie zrobimy 🙁

Link do zbiórki – w komentarzu.
Dane do przelewów:
26 1090 2750 0000 0001 2134 8540 (w tytule: Zulka)
lub:
Paypal: info@kociawyspa.org

Źródło: