Kochani! Publikujemy mały update od Opiekunki na temat Precelka – kocurka uratowanego z okolic Annopola. Niestety


Kochani!
Publikujemy mały update od Opiekunki na temat Precelka – kocurka uratowanego z okolic Annopola.
Niestety, pojawiła się duszność, która spowodowana jest przepukliną przepony 🙁

„Wstrzymywałam się z dodawaniem aktualizacji, bo sytuacja kociaka była bardzo niepewna. Poprzednią noc spędził pod tlenem w szpitaliku, gdzie trafił z powodu zaburzeń oddychania. Miał za niską temperaturę, nieobecne spojrzenie i nie był w stanie nawet podeprzeć się na łapkach żeby zmienić pozycję. Bałam się, że rano odbiorę pusty transporter.

Ale Precelek postanowił wykorzystać kolejną szansę od losu i dzielnie walczył przez całą noc. Po powrocie do domu zainteresował się jedzonkiem, połasił się chwilę i zasnął na ciepłym termoforze. Tutaj spodziewałam się już happy endu, bo kociak mimo tak młodego wieku, przeżył już naprawdę wiele. Jednak podczas kolejnej wizyty weterynaryjnej i szerszej diagnostyki, powróciły problemy z oddychaniem, a RTG wykazało przepuklinę na przeponie.

Teraz czeka go operacja, do której musi jeszcze trochę przytyć, urosnąć i wydobrzeć. Póki co, wyniki krwi są zaskakująco dobre, testy na FIV i FeLV są negatywne, Precelek zaczął korzystać z kuwety i z coraz większym entuzjazmem podchodzi do miski. Ale mimo to, pogorszenie jego stanu i problemy z oddychaniem mogą nawrócić w każdej chwili, dlatego dalej potrzebujemy wsparcia i mocno zaciśniętych kciuków za powrót Precelka do zdrowia.”

Maluszka trzeba teraz ustabilizować i wzmocnić. Czeka go bardzo poważna i kosztowna operacja. Podnosimy więc kwotę zbiórki i bardzo bardzo prosimy o wsparcie 😥

Link do zbiórki w komentarzu.
Dane do przelewów:
26 1090 2750 0000 0001 2134 8540 (w tytule: kociak z Borowa)
lub:
Paypal: info@kociawyspa.org

Źródło: