Kochani, z przykrością informujemy, że zaoferowana nam kwota finansowania przez Gminę Stalowa Wola, zmusza nas do zaprzestania działalności (12,5% kwoty którą otrzymaliśmy w zeszłym roku)


Kochani,
z przykrością informujemy, że zaoferowana nam kwota finansowania przez Gminę Stalowa Wola, zmusza nas do zaprzestania działalności (12,5% kwoty którą otrzymaliśmy w zeszłym roku). Musimy skoncentrować się na ratowaniu prawie 70 naszych podopiecznych, które trafiły do nas w latach poprzednich i które wymagają ogromnego nakładu pracy i środków finansowych.
Nasza dobra współpraca z Gminą skutkowała poszerzeniem naszej działalności do rozmiarów, które po kilku latach działalności, a w szczególnie po tym ostatnim, dały wymierne efekty…bezdomne koty praktycznie zniknęły z naszych ulic, a rocznie wykonywanych było kilkaset sterylizacji kotów wolno żyjących. Część z nich, które nie dawały sobie rady na wolności, trafiły pod naszą stałą opiekę.
Wkrótce jednak, nasze koty stracą dach nad głową. Apelujemy o adopcje…jeśli rozważacie przygarnięcie kotka – nie czekajcie, gdyż nie wiemy co się stanie z naszymi kochanymi „wyspiarzami”.

Ze wszystkimi interwencjami i sterylizacjami, prosimy zgłaszać się do Urzędu Miasta Stalowa Wola.
Mamy ogromną nadzieję, że mieszkańcy Stalowej Woli nie zostawią żadnego potrzebującego mruczka na ulicy.
Pozostajemy aktywni i zawsze służymy poradą.
Prosimy również o wsparcie finansowe, które teraz będzie nam bardzo potrzebne…każdy dzień dzielący nas od eksmisji z zajmowanych lokali, to większe szanse, że nasze kociaki nie trafią do schronisk lub na ulicę.

Źródło: