Kochani! Żeby nasze koty mogły spokojnie spać


Kochani!
Żeby nasze koty mogły spokojnie spać, jak nasz Imbirek, muszą mieć pewność, że Kociarnia będzie działać.
Za każdy Wasz przejaw dobroci jesteśmy ogromnie wdzięczni, ale nie oszukujmy się – czynsz za lokal, który wynajmujemy, wraz z opłatami to koszt ok. 3500 zł miesięcznie, a to ogromne obciążenie.
I nie.. nie da się wynająć innego, tańszego lokalu. Musi to być obiekt, który znajduje się z dala od mieszkań – aby przeciwnicy zwierząt nie robili problemów. Musi być to też miejsce, w przypadku którego, jest małe ryzyko wypowiedzenia. Odpowiednio duży. Z możliwością utrzymania wysokich standardów sanitarnych – co najmniej dwie łazienki i miejsce do mycia kuwet. Musi to być lokal blisko centrum miasta, aby wolontariusze mogli się tam łatwo dostać.
Zanim znaleźliśmy ten lokal, szukaliśmy długo i rozważane już było zakończenie prowadzenia Kociarni.
Zostanie na bruku z ponad setką kotów to nie przelewki. Dlatego tak ważne jest, żebyśmy byli wypłacalni i nie obawiali się co przyniesie dla nas i tym samym dla kotów nowy miesiąc.
I tak właśnie, namawiamy Was do zostania Patronami <3 To wspaniałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą nieść zmianę, chcą czynić dobro, a nie mają na to zwyczajnie czasu w codziennym życiu. Patroni są dla naszej działalności bardzo ważni. To niewidzialni Aniołowie, którzy po cichu pomagają nam utrzymać to miejsce. Namawiamy i z całych serc zachęcamy <3 https://patronite.pl/kocia-wyspa

Źródło: