Kotłownia Kocia Kawiarnia nie wpuści już najmłodszych. Było to niestety do przewidzenia i powinno stanowić ważną lekcję dla rodziców. Dzieci od najmłodszych powinny być uczone poszanowania dla zwierząt…w tym dla ich potrzeb spokoju


Kotłownia Kocia Kawiarnia nie wpuści już najmłodszych. Było to niestety do przewidzenia i powinno stanowić ważną lekcję dla rodziców.
Dzieci od najmłodszych powinny być uczone poszanowania dla zwierząt…w tym dla ich potrzeb spokoju, bezpiecznego snu, poszanowania tego, że kotek nie chce być noszony, nie chce się bawić w ganianego.. nie chce być zabawką.
Koty nie lubią przymusu, nie lubią hałasu, tylko niektóre z nich dobrze sobie radzą w towarzystwie małych dzieci, ale i one powinny mieć zapewniony komfort życia.
W naszej kociarni, niejednokrotnie mieliśmy sytuacje, gdzie przy odwiedzinach najmłodszych obserwowaliśmy ogromny stres u naszych podopiecznych. Oczywiście były też odwiedziny bardzo miłe – nawet większych grup dzieci w wieku przedszkolnym, ale dało się zauważyć że wiele zależy od postawy i czujności opiekunów.

Rodzice z małymi dziećmi już do kociej kawiarni nie zawitają, natomiast pamiętajcie o tym jeśli w Waszym domu koty i dzieci żyją na jednej przestrzeni.

Źródło: