Mamy dla Was wszystkich propozycję :) Chcemy zrobić z Wami coś wspólnie, aby pomóc dzikim i bezdomnym zwierzętom przetrwać falę upałów i suszę


Mamy dla Was wszystkich propozycję 🙂
Chcemy zrobić z Wami coś wspólnie, aby pomóc dzikim i bezdomnym zwierzętom przetrwać falę upałów i suszę.
Na początek, wyobraźcie sobie, że w kranie nie ma wody, a sklepy są zamknięte. Pierwszy brak, jaki Was dotyka i uniemożliwia normalne funkcjonowanie, to pragnienie. Dalibyście sobie rękę uciąć za odrobinę wody, ale nigdzie jej nie ma. Brzmi jak film o apokalipsie prawda? Dla zwierząt to codzienność…walka o przetrwanie, którą wiele z nich przegrywa z tak błahych powodów jak brak wody.
I teraz, chcielibyśmy każdego z Was z osobna prosić o wystawienie choćby jednego pojemniczka z wodą w okolicach Waszego miejsca zamieszkania. Oczywiście…najlepiej jeśli każdy z Was zbierze kilka takich pojemniczków i rozstawi je w różnych miejscach, ale jak to się mówi: „w kupie siła”. Nawet najmniejsze działanie podjęte przez dużą grupę osób daje wymierny efekt.
Dlatego, prosimy Was o choćby tą drobną czynność – jedną miseczkę z wodą. Najlepiej dość niską, gdyż może nawet jeżyk skusi się, aby z niej skorzystać.
Jest nas tu ponad 4000 osób 🙂 Możemy naprawdę dużo zdziałać 🙂

Źródło: