Nasza Fundacja właśnie kończy 6 lat :) Jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że pomimo tak wielu przeciwności losu i chwil zwątpienia, nadal jesteśmy i nadal pomagamy


Nasza Fundacja właśnie kończy 6 lat 🙂
Jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że pomimo tak wielu przeciwności losu i chwil zwątpienia, nadal jesteśmy i nadal pomagamy. Przez nasze ręce przewinęło się około 1200-1300 kotów, z których ogromna większość wiedzie teraz szczęśliwe życie u boku wspaniałych opiekunów.
Jesteśmy wdzięczni za każdą ofiarowaną pomoc: za wspaniałych wolontariuszy, za cudownych darczyńców, za współpracujących z nami weterynarzy, którzy rozumieją specyfikę naszej działalności i pomagają, jak tylko mogą, a także za naszych „aniołów”, którzy wspierają nas, kiedy o to poprosimy.
Dziękujemy też kotom 🙂 Tym wspaniałym, intrygującym, mądrym i pełnym miłości istotom, za to że są <3 Jeśli zaś mamy sobie czegoś życzyć na ten kolejny rok...życzymy sobie przede wszystkim zdrowia dla naszych podopiecznych, samych wspaniałych i odpowiedzialnych domów, wyższej świadomości i empatii w stosunku do zwierząt oraz mniej negatywnych i błędnych stereotypów o kotach.

Źródło: