Poznajcie najpiękniejszą czarną kotkę na świecie 🥰 Smołka trafiła do nas z jednego z zakładów przemysłowych, gdzie żyła kompletnie sama


Poznajcie najpiękniejszą czarną kotkę na świecie 🥰
Smołka trafiła do nas z jednego z zakładów przemysłowych, gdzie żyła kompletnie sama. Chowała się między maszynami i codziennie wyczekiwała swojego karmiciela. Była niemożliwie brudna, a jej sierść zlepiona była smarem i pyłem z zakładu.
Na szczęście, Pan który jej pomagał, nie poprzestał na dokarmianiu i postanowił dać jej szansę na lepsze życie. I tak właśnie ta 3,5 – miesięczna kruszynka o wyjątkowo wielkich oczkach trafiła do nas.
Smołka przez długi czas poważnie chorowała. Nie chciała jeść i wymiotowała. Przez niemal dwa tygodnie była pod intensywną opieką weterynarzy i powolutku dochodziła do zdrowia. Teraz czuje się już lepiej i zaczyna poznawać inne koty. Prawdopodobnie po raz pierwszy w życiu odkrywa też co to zabawa 😍 Nie może jeszcze biegać z innymi, ale kiedy tylko je widzi, zaczepia i macha łapkami (robi tzw. „ducha”) 😀
Szukamy dla Smołki domu… koniecznie z innym kotkiem, gdyż z każdym dniem malutka coraz bardziej lubi towarzystwo 🙂 W stosunku do ludzi jest niezwykle przyjazna i kiedy tylko czegoś się wystraszy, wtula się mocno udając że jej nie ma.
Potrzebujemy również pomocy finansowej na opłacenie jej leczenia.
Wpłat można dokonywać na konto:
72 1930 1233 2730 0727 8897 0001
PayPal: info@kociawyspa.org
Z dopiskiem: dla Smołki

Źródło: