Ryś i Pyś to dwóch braci czekających na nowy dom. Są bardzo ciekawskimi i pełnymi energii kociakami. Bywają jeszcze nieco nieufni w stosunku do ludzi


Ryś i Pyś to dwóch braci czekających na nowy dom. Są bardzo ciekawskimi i pełnymi energii kociakami. Bywają jeszcze nieco nieufni w stosunku do ludzi, ale za to uwielbiają swoje towarzystwo, dlatego byłoby super, gdyby znaleźli dom wspólnie albo z innym kocim rozrabiaką.
Pyś to dostojny kocurek, który z dnia na dzień coraz bardziej uwielbia drapanie pod bródką. Myślimy, że będzie ogromnym miziakiem. Co prawda nie rozgryzł jeszcze do końca, jak się pije wodę, ale za to żadne smaczki się przed nim nie ukryją.
Ryś jest bardziej niezależnym kotem, lubi obserwować otoczenie. Podobnie jak Pyś, uwielbia głaskanie, ale o jego względy trzeba się nieco bardziej postarać. Jest bardzo sprytnym kociakiem i szybko uczy się nowych rzeczy – szczególnie, jeśli może w ten sposób zdobyć smaczka.
Kocurki mają około 12 tygodni, są odrobaczone i dwukrotnie zaszczepione. Szukają kochającego domu niewychodzącego, który w odpowiednim wieku zadba o kastrację.

Źródło: