Słów parę o adopcjach kotów, które nie do końca są zdrowe lub wymagają specjalnej opieki


Słów parę o adopcjach kotów, które nie do końca są zdrowe lub wymagają specjalnej opieki…
Do fundacji trafiają w dużej mierze koty po przejściach. Ogrom pracy zajmuje nam przezwyciężenie ich dolegliwości i problemów zdrowotnych. Niejednokrotnie, w warunkach fundacyjnych nie jesteśmy w stanie odpowiednio zadbać o wszystkie aspekty jego zdrowia lub zaobserwować dolegliwości.
Jednocześnie, większość osób chciałoby koty idealnie zdrowe, z góry odrzucając kandydatury tych, z problemami lub wymagających nieco wysiłku. Kociaki, które najbardziej potrzebują pomocy, cieszą się najmniejszym zainteresowaniem 🙁
Tymczasem, adoptując koty chore, dajecie im tak naprawdę szansę na pełne wyzdrowienie, a fundacji stwarzacie możliwość zabrania kolejnej potrzebującej biedy.
W naszych domach tymczasowych, do zdrowia wracają koty które nigdy nie miały szansy w fundacji. Ogrom satysfakcji przynosi nam samodzielne doprowadzanie ich do dobrego stanu i przywracanie radości życia. Zachęcamy Was, do adopcji kotów specjalnej troski – jeśli tylko macie takie możliwości.
Na zdjęciach: ukraińska kotka Dumka, która przyjechała do nas poważnie ranna, z grzybicą i zapaleniem dziąseł (jest w DT) oraz bialaczkowy Hektor, któremu mimo nosicielstwa oraz poważnej alergii, dobra dusza dała szansę 🙂

Źródło: