Ten spokojny, około 5 – miesięczny kocurek o imieniu Tito, urodził się nieopodal jednej z naszych kociarni i był dzikim kotkiem


Ten spokojny, około 5 – miesięczny kocurek o imieniu Tito, urodził się nieopodal jednej z naszych kociarni i był dzikim kotkiem. Zawsze jednak spoglądał na ludzi z zaciekawieniem, a z każdym dniem podchodził do nas coraz bliżej. Z nadejściem chłodnych jesiennych dni, niejednokrotnie pokusił się nawet, żeby wejść do budynku, lecz po paru minutach chciał uciekać.
Pewnego dnia, postanowiliśmy wziąć go pod pachę i pokazać, jak wygląda życie z ludźmi. I co? Bardzo mu się spodobało!!! <3 Tito jest już całkowicie oswojony. Pcha się na kolana, mruczy...kocha ludzi całym swoim kocim serduszkiem <3 Idealnie też dogaduje się z kotami. Ma dopiero 5 miesięcy, a my możemy powiedzieć, że to jeden z najspokojniejszych i najbardziej zrównoważonych kotów, jakie widzieliśmy. Lubi się bawić, ale nie rozrabia, nie drapie i nie atakuje. Oaza spokoju 🙂 Kocurek jest już dwukrotnie zaszczepiony i odrobaczony. Czeka na kochający dom z kocim towarzyszem.

Źródło: