UWAGA


UWAGA!!!! Stalowa Wola, ul. Bema, Okrzei, Dmowskiego!!! Uważajcie na swoje zwierzęta. Zwyrodnialec strzela z wiatrówki.

Otrzymaliśmy takiego maila wraz ze zdjęciami.

„Witam wszystkich posiadaczy i nie posiadaczy zwierzęcych przyjaciół. Pisze, aby ostrzec Was przed człowiekiem, który z przyczyn, których pojąć nie potrafię, strzela do bezbronnych zwierząt. Wczoraj tj. 27.04, zauważyłam, że moja kotka dziwnie się zachowuje, wygląda jakoś „nieswojo”, widać było po niej również, że chodzenie jak i siedzenie sprawia jej trudność oraz ból. Na ciele znalazłam ranę, początkowo przypuszczałam, że to efekt walk terytorialnych z innymi kotami, atak jakiegos psa lub niefortunne zachaczenie się jej o coś, przykładowo siatke ogrodzeniową. Po wizycie u lekarza weterynarii, który stwierdził, że rana jest dokładnie jak po postrzale z…….WIATRÓWKI (!!!), zdjęcia RTG tylko to potwiewrdziły.
Proszę osoby mieszkające na ulicach : Dmowskiego, Podleśna, Bema, Okrzei i okolice o czujność i zachowanie ostrożności.
Ja traktuję każde zwierzę domowe jak członka rodziny, nie wiem ile osób przeczyta ten post, czy przeczyta to osoba, do której właśnie jest on kierowany. Nie narzucam nikomu, kto poprostu nie potrafi darzyć uczuciem zwierząt, żeby to robił, prosze tylko, aby nie znęcał się nad bezbronnymi, aby pomyślał o kimś na kim naprawde mu zależy, kogo kocha i zrobił by wszystko dla niego, a pozniej wyobraźił sobie, że temu komuś stała się krzywda i to bez żadnego powodu, ot tak.
Najważniejsze dla mnie jest to, że mój kociamber żyje, bo ktoś czuwał nad nią 🙂
Proszę o rozesłanie tej informacji jak najszerzej, wczoraj to był mój koteł, jutro czy za jakiś czas może to spotkać nas, kolejnego zwierzaka lub kogoś bliskiego.
Z miauczącymi pozdrowieniami M&F.”

Sprawa już jest zgłoszona policji. Jeśli ktoś posiada jakiekolwiek informacje, kto dopuszcza się takich czynów. Prosimy zgłaszać je policji.

Źródło: