W dniu dzisiejszym zmarła Pani Agnieszka Wilamowska


W dniu dzisiejszym zmarła Pani Agnieszka Wilamowska. Założycielka Tarnobrzeskiego Stowarzyszenia „Chrońmy Zwierzęta”. To dzięki jej zaangażowaniu i wielkiej miłości do zwierząt, powstało schronisko w Tarnobrzegu. Była jego „szefową” przez wiele lat, próbując stworzyć niechcianym zwierzętom azyl i jak najlepsze warunki.
Pani Agnieszka cierpiała na chorobę nowotworową i zaledwie wczoraj dotarła do nas wiadomość, że trafiła do hospicjum. Dziś nie ma jej już z nami, a pozostały po niej zrozpaczone i zdezorientowane zwierzęta 🙁
Dwa małe psiaki bardzo pilnie szukają domów – razem lub osobno. W tej chwili nie mają opieki, są nieregularnie karmione i grozi im schronisko. Będzie to dla nich kolejne nieszczęście.
Dżerki (jasny) – 9 lat i Filutek – ok. 11-12 lat,całe życie spędziły w domu, otoczone miłością swojej Pani. Spały z nią w łóżku i miały zawsze miseczkę na czas zapełnianą łakociami.
O kotach w tej chwili nie mamy informacji, lecz i one będą potrzebowały domów.
Bardzo prosimy o pomoc w rozgłaszaniu, o tymczasową opiekę, o domy 😪
Pani Agnieszka przez całe życie tak wiele zrobiła dla zwierząt. Teraz to my zajmijmy się jej ukochanymi <3 Tel kontaktowy: 603 922 063.

Źródło: