Wczoraj trafił do nas ten zabiedzony kocurek


Wczoraj trafił do nas ten zabiedzony kocurek. Musimy przyznać, że takiej biedy nie widzieliśmy już dawno. Jest skrajnie niedożywiony, ma wyłysiałe miejsca na całym ciele, pełno ran od zadrapań lub pogryzień, stan zapalny uszu, jest nosicielem kociej białaczki, ma przykurcz tylnych łap, który uniemożliwia mu swobodne poruszanie się i skakanie… i jest najszczęśliwszym stworzeniem pod słońcem!
Kotek otrzymał imię Radzio i odpoczywa, nadrabiając w międzyczasie zaległości w jedzeniu. Jest też wyjątkowo kochany i rozmruczany, co powoduje u nas poważne trudności w odejściu od jego klatki.
Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na jego leczenie, diagnostykę i najlepsze karmy. Długa droga przed nami.
72 1930 1233 2730 0727 8897 0001 (dopisek: dla Radzia)
SWIFT: POLUPLPR
PAYPAL: info@kociawyspa.org

A może ktoś zechce zostać wirtualnym opiekunem Radzia?

Radzio

Wczoraj trafił do nas ten zabiedzony kocurek. Musimy przyznać, że takiej biedy nie widzieliśmy już dawno. Jest skrajnie niedożywiony, ma wyłysiałe miejsca na całym ciele, pełno ran od zadrapań lub pogryzień, stan zapalny uszu, jest nosicielem kociej białaczki, ma przykurcz tylnych łap, który uniemożliwia mu swobodne poruszanie się i skakanie… i jest najszczęśliwszym stworzeniem pod słońcem!Kotek otrzymał imię Radzio i odpoczywa, nadrabiając w międzyczasie zaległości w jedzeniu. Jest też wyjątkowo kochany i rozmruczany, co powoduje u nas poważne trudności w odejściu od jego klatki.Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na jego leczenie, diagnostykę i najlepsze karmy. Długa droga przed nami.72 1930 1233 2730 0727 8897 0001 (dopisek: dla Radzia)SWIFT: POLUPLPRPAYPAL: info@kociawyspa.orgA może ktoś zechce zostać wirtualnym opiekunem Radzia?

Opublikowany przez Fundacja Kocia Wyspa Piątek, 15 marca 2019

Źródło: