Wielu z Was pyta jakie polecamy karmy, a my staramy się każdemu z osobna sporządzić małą ściągę do wykorzystania przy kolejnych zakupach


Wielu z Was pyta jakie polecamy karmy, a my staramy się każdemu z osobna sporządzić małą ściągę do wykorzystania przy kolejnych zakupach.
Już jakiś czas temu napomknęliśmy, że odradzamy w większości przypadków karmy suche. Sami oczywiście musimy nimi karmić naszych podopiecznych, z uwagi na różne czynniki logistyczne i behawioralne, związane z opieką nad setką kotów w jednym czasie, jednak w przypadku kotów domowych, dużo lepszym rozwiązaniem są wysokomięsne karmy mokre (podawane w niewielkich porcjach 3-4 razy dziennie).
Oczywiście najlepszym i najzdrowszym rozwiązaniem będzie tu dieta BARF, o której przeczytacie wszystko w internecie, jednak zdajemy sobie sprawę, że nie każdy dysponuje czasem, aby takie posiłki sporządzać.

Poniżej przedstawiamy listę dobrych i średnich karm, żebyście mogli posiłkować się tą wiedzą przy kolejnych zakupach.
Z naszych ostatnich doświadczeń, możemy Wam polecić w szczególności karmy: Feringa, Wild Freedom, Mac’s, Animonda, Dolina Noteci, Miamor i filetowe karmy Cosma (co to jest karma filetowa? przeczytacie na grafice poniżej).

Źródło: