Zwierzęta pozostawione same w domu na minimum 10 dni. W takiej interwencji wzięliśmy dziś udział. Dowiedzieliśmy się


Zwierzęta pozostawione same w domu na minimum 10 dni. W takiej interwencji wzięliśmy dziś udział. Dowiedzieliśmy się, że jedno kociątko, ratowane było kilka dni temu z okna uchylnego, przez straż pożarną. Drugie wraz z psem, pozostało w środku. Dopiero zaangażowanie dobrych ludzi, pozwoliły w dniu dzisiejszym dostać się do środka i udzielić zwierzakom pomocy.
Całe mieszkanie jest w odchodach i śmieciach. Kociak pije wodę aż do teraz… jest słabiutki i czuć mu każdą kostkę. Karmimy po troszkę, gdyż wielodniowa głodówka w przypadku kotów jest zabójcza.
Dopiero badania krwi pokażą, na ile organizm malucha będzie umiał się zregenerować.
Sunia zamknięta w mieszkaniu jest w bardzo złym stanie psychicznym i na tą chwilę musiała pozostać w tym miejscu. Nie mamy możliwości jako Fundacja zajmować się psami 🙁 Dostała jeść i pić i na tą chwilę musiało to wystarczyć. Sąsiedzi powoli organizują dla niej pomoc i mamy tylko nadzieję, że dziewczyna upora się z traumą 🙁
Trudno nam w tej chwili ocenić koszty jakie poniesiemy w związku z tą interwencją, ale będziemy wdzięczni za każdy grosik.
W komentarzu zamieszczamy zbiórkę.
Dane do przelewów:
26 1090 2750 0000 0001 2134 8540 (w tytule: interwencja)
lub:
Paypal: info@kociawyspa.org

Źródło: