Kolejna dramatyczna interwencja


Kolejna dramatyczna interwencja!!!
Na jednej z posesji w Nisku, zastaliśmy sytuację, której nie da się opisać słowami 🙁
Na zewnątrz: 10 kotów – dwie kocice i osiem młodych, z czego prawie wszystkie chore: z kocim katarem, biegunkami, świerzbowcem…chude i ledwie trzymające się na łapkach. 6-tygodniowe kociaki żywiły się zepsutą psią karmą leżącą w upale. Nie miały dostępu do czystej wody, a ich schronieniem były góry śmieci.
W domu znajdującym się na posesji, między tonami odchodów, zwłok ptaków i wszelkiej maści śmieci, żyje około 15 królików. Nie mają dostępu do świeżej wody, a jedynym ich pożywieniem jest jak w przypadku kociaków – psia karma.
Udało się złapać połowę z nich, które bardzo pilnie szukają domów. Pozostałym tymczasowo zapewniliśmy wodę i jedzenie, lecz muszą zostać natychmiast odłowione.
Bardzo prosimy o pomoc w postaci domów tymczasowych i stałych dla zwierzaków. W tej chwili 10 kotów umieściliśmy w maleńkim pomieszczeniu bez okna. Nie mogą tam dłużej zostać, lecz to jedyne co mogliśmy im zaoferować. Króliki umieściliśmy w klatkach i chwilowo musimy wstrzymać wszelkie przyjęcia potrzebujących kotów ze względu na brak miejsca.
Ponadto, bardzo potrzebujemy środków finansowych na leczenie, odrobaczenia, szczepienia i zabiegi.
Przelewów można dokonywać na konto:
72 1930 1233 2730 0727 8897 0001
SWIFT: POLUPLPR
PAYPAL: info@kociawyspa.org

Dziś powstanie też internetowa zbiórka środków z funkcją szybkich przelewów.

Źródło: