Poniedziałek zaczynamy z Eryką ❤️ Kotka została do nas przyjęta z Przychodnia Weterynaryjna Anvet Beata Pawliszyn gdzie trafiła, jako bezdomna kotka z poważnym urazem tylnej łapki


Poniedziałek zaczynamy z Eryką ❤️
Kotka została do nas przyjęta z Przychodnia Weterynaryjna Anvet Beata Pawliszyn gdzie trafiła, jako bezdomna kotka z poważnym urazem tylnej łapki. Po dosyć długim pobycie w lecznicy, Pani Doktor uznała, że nie ma potrzeby dalszej hospitalizacji, a kotka prawdopodobnie już zawsze nie będzie lekko niepełnosprawna. Nie mogła wrócić na wolność, a nie było tak łatwo znaleźć jej dom. Pobyt w fundacji bardzo dobrze jej zrobił. Dużo miejsca do biegania i drapaczki do wskakiwania sprawiły, że kotka dobrze wyrobiła mięśnie chorej łapki. W chwili obecnej, jest już w pełni sprawna i po dawnym urazie nie ma śladu.
Eryka jest nieco charakterną i bardzo wszędobylską kotką, która uwielbia pić wodę prosto z kranu. Zwykle czatuje przy drzwiach, aby chociaż na chwilkę wybiec na klatkę schodową i pobyć w innym miejscu. Fascynuje ją świat i wszystko co za drzwiami.
Szukamy jej domu jako kociej jedynaczce. Koniecznie musi mieć dużo miejsca do biegania. Wskazane spacerki na smyczy lub wyprowadzanie jej w bezpieczne miejsce pod nadzorem.
Na koniec dodamy, że te najzwyklejsze buraski adoptują najczęściej niezwykli ludzie. Dlatego też buraski najdłużej czekają 🤷
Wierzymy jednak, że na tą kotkę ktoś gdzieś czeka i że kochana Eryka znajdzie w końcu swoją ludzką bratnią duszę💕

Źródło: